Amber Heard

Amber Heard

Celé jméno: Amber Laura Hard
Místo narození: Austin, Texas, USA
Známé projekty: Drive Angry, The Danish Girl, Justice League, Aquaman

Datum narození: 22.4.1986 (38 let)

Amber se narodila v hlavním texaském městě dne 22. dubna 1986. Byla vychovávána v přísně katolické rodině, přesto však po smrti kamarádky prohlásila, že Bůh není a stala se ateistkou. Po vystudování základní školy začala chodit na gymnázium, ze kterého však brzy odešla a dokončila jej až později.

Hereckou kariéru zahájila Amber v osmnácti letech, když se objevila ve filmu Friday Nights Lights, kde zazářila po boku Billyho Boba Thorntona a Jaye Hernandeze. Roku 2007 se prosadila do seriálu Hidden Palms a rok poté konečně zaujala širší diváctvo ve filmech Never Back Down a Pineapple Express. Když se poté objevila i v diváckém hitu Zombieland, nebylo pochyb o tom, že se zrodila nová herecká hvězda.

V roce 2011 Heard excelovala po boku Nicolase Cage v akční jízdě Drive Angry a s Johnnym Deppem si pořádně zapařila v The Rum Diary. Posléze se mladá a krásná herečka objevila i ve filmech Machete Kills, Magic Mike XXL a The Danish Girl. Hlavně poslední jmenovaný film, ve kterém sekundovala silné sestavě v čele s Cate Blanchett, pomohl rozkvětu její kariéry. V roce 2016 byla potvrzena jako Mera, manželka hrdiny Aquamana, v rozvětveném komiksovém univerzu DCEU.

Embed from Getty Images

Amber v letech 2012–2016 žila s hercem Johnnym Deppem, kterého si 3. února 2015 vzala. Rok nato však manžela kvůli údajnému domácímu násilí opustila a zažádala o rozvod. Řízení se táhlo dlouho, ale Amber spor nakonec vyhrála. Následně chodila i s miliardářem Elonem Muskem, ovšem ani tento vztah neměl dlouhého trvání.

Foto: Twitter Amber Heard


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Stand (2020) Nadine Cross 2020 2021 1
Justice League Mera 2017 2023 4

Filtr seriálů