The Stand (2020)
80/100 - 13×

The Stand (2020)

Většina lidské populace je zdecimována superchřipkou. V tomto postapokalyptickém světě si hrstka přeživších vybírá strany, ke kterým se přidat. Stranu dobra nebo zla. Jedni se uchylují k laskavé matce Abagail, druzí směřují do náruče temného muže Randalla Flagga.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CBS All Access | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Mysteriózní
hrají
Alexander Skarsgård (Randall Flagg), Whoopi Goldberg (Matka Abagail), James Marsden (Stu Redman), Amber Heard (Nadine Cross), Odessa Young (Frannie Goldsmith), Henry Zaga (Nick Andros), Jovan Adepo (Larry Underwood), Owen Teague (Harold Lauder), Brad William Henke (Tom Cullen), Greg Kinnear (Glen Bateman), Nat Wolff (Lloyd Henreid)


Nadine Cross

Nadine Cross

Nešťastná žena s velkým tajemstvím.

Sezóny 1
2020 - 2021

Nadine je sirotek. V dětství si prošla ne úplně hezkými věcmi. Ačkoliv se normálně stýkala s chlapci, nějaká zvláštní síla vždy zabránila tomu, aby s nimi měla sex. Zůstala tak nedotčenou pro Flagga.

V Nadiných snech se často Flagg objevuje, nazývá ji svou královnou a Nadine je pro něj ochotná udělat cokoliv. Nadine na své cestě zachrání zraněného chlapce. Protože chlapec kvůli šoku nemluví, pojmenuje ho Joe. Později potkávají Larryho a společně odchází do Boulderu.


Ve Svobodné zóně vyhledá na Flaggův příkaz Harolda a začnou spolu plánovat zabití Matky Abagail a rady.

Plán jim sice na 100% nevyjde, ale i tak utíkají do Las Vegas. Po cestě Nadine narazí na Flagga a dojde k sexu. Nadine se do Las Vegas dostává už jako Flaggova žena a těhotná.

Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
memar

Nesympatická, ale total. 20% aj za Johnyho.

16.2.2021 | 18:21:11
SwayAJ

Vůbec mi neseděla.

13.2.2021 | 22:52:56
anushka

Nadine byly vždycky taková rozporuplná a nešťastná postava.

webmaster
13.2.2021 | 19:26:34

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama