The Stand (2020)
74/100 - 21×

The Stand (2020)

Většina lidské populace je zdecimována superchřipkou. V tomto postapokalyptickém světě si hrstka přeživších vybírá strany, ke kterým se přidat. Stranu dobra nebo zla. Jedni se uchylují k laskavé matce Abagail, druzí směřují do náruče temného muže Randalla Flagga.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CBS All Access | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Mysteriózní
hrají
Alexander Skarsgård (Randall Flagg), Whoopi Goldberg (Matka Abagail), James Marsden (Stu Redman), Amber Heard (Nadine Cross), Odessa Young (Frannie Goldsmith), Henry Zaga (Nick Andros), Jovan Adepo (Larry Underwood), Owen Teague (Harold Lauder), Brad William Henke (Tom Cullen), Greg Kinnear (Glen Bateman), Nat Wolff (Lloyd Henreid)

Frannie Goldsmith

Frannie Goldsmith

Těhotná dívka, která cestuje s Haroldem.

Sezóny 1
2020 - 2021

Frannie je mladá studentka, která neplánovaně otěhotní. Než to stihne říct svému otci, rozšíří se ve světě Kapitán Trips a Franin otec umírá. Ve městě Ogunquit zůstali naživu jen ona a Harold a společně město opouští.

Harold je do Fran tajně zamilovaný, ale ona jeho city neopětuje. Naopak začne chodit se Stuem. Frannie je součástí rady Svobodné zóny Boulder. Také si dělá starosti, zda k imunitě jejího dítěte stačí imunní pouze jeden z rodičů.

Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů