The Stand (2020)
77/100 - 14×

The Stand (2020)

Většina lidské populace je zdecimována superchřipkou. V tomto postapokalyptickém světě si hrstka přeživších vybírá strany, ke kterým se přidat. Stranu dobra nebo zla. Jedni se uchylují k laskavé matce Abagail, druzí směřují do náruče temného muže Randalla Flagga.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CBS All Access | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Mysteriózní
hrají
Alexander Skarsgård (Randall Flagg), Whoopi Goldberg (Matka Abagail), James Marsden (Stu Redman), Amber Heard (Nadine Cross), Odessa Young (Frannie Goldsmith), Henry Zaga (Nick Andros), Jovan Adepo (Larry Underwood), Owen Teague (Harold Lauder), Brad William Henke (Tom Cullen), Greg Kinnear (Glen Bateman), Nat Wolff (Lloyd Henreid)


Matka Abagail

Matka Abagail

Stará žena, která plní boží vůli.

Sezóny 1
2020 - 2021

Abagail Freemantle je 108 let stará žena, která pochází z rodiny bývalých otroků. Abagail je silně věřící a má prorocké vize. Chápe, že je opakem Randalla Flagga, a že musí shromáždit přeživší do Svobodné zóny v Boulderu. Zjevuje se jim proto ve snech a sděluje jim, kde ji naleznou.

Abagail vítá každého nově příchozího osobně. Také řekne, že novou společnost by měla vést rada složená z Glena, Larryho, Nicka, Stua a Frannie.


Abagail je zmatená, že už neslyší boží pokyny a tak odchází do divočiny, aby se Bohu opět přiblížila. Mezitím Nadine a Harold chtějí pomocí bomby zabít radu. Ale protože se rozšíří informace o nalezení Abagail, není výbuch tak fatální.

Abagail je v hrozném zdravotním stavu a před svou smrtí si nechá zavolat členy rady a sdělí jim boží plán, že musí odejít do Las Vegas a konfrontovat Flagga.

Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama