The Stand (2020)
75/100 - 20×

The Stand (2020)

Většina lidské populace je zdecimována superchřipkou. V tomto postapokalyptickém světě si hrstka přeživších vybírá strany, ke kterým se přidat. Stranu dobra nebo zla. Jedni se uchylují k laskavé matce Abagail, druzí směřují do náruče temného muže Randalla Flagga.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CBS All Access | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Mysteriózní
hrají
Alexander Skarsgård (Randall Flagg), Whoopi Goldberg (Matka Abagail), James Marsden (Stu Redman), Amber Heard (Nadine Cross), Odessa Young (Frannie Goldsmith), Henry Zaga (Nick Andros), Jovan Adepo (Larry Underwood), Owen Teague (Harold Lauder), Brad William Henke (Tom Cullen), Greg Kinnear (Glen Bateman), Nat Wolff (Lloyd Henreid)

Lloyd Henreid

Lloyd Henreid

Bývalý vězeň, který je pravou rukou Temného muže.

Sezóny 1
2020 - 2021

Lloyd je ne úplně chytrý zločinec. Na začátku pandemie se nachází ve vězení, kam se dostal za vraždu policisty. O Lloyda se ve vězení nemá kdo starat, protože zemřela vězeňská služba. Lloyd hladoví a proto se neštítí jíst krysy a dokonce ochutná i kus nohy svého spoluvězně.

Z vězení ho osvobodí Randall Flagg a Lloyd mu slíbí svou věrnost. Společně odcházejí do Las Vegas, kde se Lloyd stává Flaggovou pravou rukou a pomáhá řídit život v tomto městě hříchu.

Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama