The Stand (2020)
75/100 - 20×

The Stand (2020)

Většina lidské populace je zdecimována superchřipkou. V tomto postapokalyptickém světě si hrstka přeživších vybírá strany, ke kterým se přidat. Stranu dobra nebo zla. Jedni se uchylují k laskavé matce Abagail, druzí směřují do náruče temného muže Randalla Flagga.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CBS All Access | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Mysteriózní
hrají
Alexander Skarsgård (Randall Flagg), Whoopi Goldberg (Matka Abagail), James Marsden (Stu Redman), Amber Heard (Nadine Cross), Odessa Young (Frannie Goldsmith), Henry Zaga (Nick Andros), Jovan Adepo (Larry Underwood), Owen Teague (Harold Lauder), Brad William Henke (Tom Cullen), Greg Kinnear (Glen Bateman), Nat Wolff (Lloyd Henreid)

Randall Flagg

Randall Flagg

Temný muž, který se usadí v Las Vegas, odkud chce ovládnout celý svět.

Sezóny 1
2020 - 2021

Tato postava má mnoho jmen: Temný muž, Muž v černém, Chodec, Legie a další. V The Stand se s ním setkáváme jako s Randallem Flaggem. V postapokalyp­tickém světě se usadí v Las Vegas, kde vládne tvrdou rukou.

Přeživší ho vídají ve svých snech, často v podobě vlka. Shromažďuje kolem sebe lidi nejen zlé, ale také osamělé, ztracené a ty, kteří ztratili víru v Boha.

K zachování řádu a poslušnosti využívá kruté metody, jako mučení a ukřižování. Flagg chce zničit Svobodnou zónu v Boulderu a stát se tak vládcem nové civilizace ve Spojených státech. Je však jasné, že Flagg není člověk.

Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SwayAJ

Nejlepší. Skvěle to zahrál

13.2.2021 | 22:52:04
anushka

Já mám prostě pro Alexe slabost. A role záporáků mu jdou.

webmaster
13.2.2021 | 17:17:11

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama