Emily Deschanel

Emily Deschanel

Celé jméno: Emily Erin Deschanel
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známé projekty: Bones

Datum narození: 11.10.1976 (46 let)

Emily Deschanel je americká herečka, která pochází z Los Angeles. Je dcerou režiséra Caleba Deschanele a sestrou herečky a zpěvačky Zooey Deschanel. Na univerzitě v Bostonu studovala herectví, jemuž v průběhu let zcela propadla.

Herečka debutovala v komedii It Could Happen to You, kterou režíroval její otec. V roce 2002 se následně objevila v minisérii Rose Red, která mapovala knihy Stephena Kinga. Netrvalo dlouho a začaly se jí dostávat nabídky na vícero filmů. Zahrála si ve snímcích Cold Mountain, The Alamo a Glory Road.

V roce 2005 získala hlavní roli v kriminálním seriálu Bones, kde po boku Davida Boreanaze ztvárňovala antropoložku dr. Temperance Brennanovou. V seriálu se udržela krásných dvanáct řad a za ztvárnění Temperance si vysloužila i řadu nominací za nejlepší herecký výkon.

Embed from Getty Images

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů