Ian Tracey

Ian Tracey

Celé jméno: Ian Tracey
Místo narození: Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada
Známé projekty: Da Vinci's Inquest, Continuum, Bates Motel

Datum narození: 26.6.1964 (59 let)

Ian Tracey je kanadský herec, který je znám především díky svým rolím v seriálech. Narodil se roku 1964, vyrůstal v Port Coquitlam a herecké kariéře se věnuje už od svého mladého věku. Jeho syn Keenan Tracey je taktéž herec.

Jeho filmové role nejsou nijak velké, zmiňme například snímky Příběh Davida Milgaarda, Případ Mahowny a Ohnivý armagedon, kde si zahrál výraznější postavy. Svou první větší seriálovou roli si zahrál roku 1980 v Huckleberry Finn and His Friends, kde se objevil jako Huckleberry Finn.

Po několika méně významných rolích se začal objevovat v seriálu Sweating Bullets, kde ztvárnil Spidera Garvina. Dále si zahrál Johna Hibbse v seriálu The Commish a detektiva Micka Learyho, kterého hrál v letech 1998–2005 v seriálu Da Vinci's Inquest. Tato role je jeho zatím největší.

V následujících letech si zahrál větší role v seriálech Da Vinci's City Hall, Intelligence, Sanctuary, Hell on Wheels, Rogue, Heartland, Continuum, The Romeo Section, Incorporated a Travelers. V letech 2013–2017 se objevoval v seriálu Bates Motel, kde si zahrál Rema Wallace. Ve stejném seriálu se objevil i jeho syn Keenan.

Foto: CBC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Billy the Kid Frank Baker 2022 2023 2
Bates Motel Remo Wallace 2013 2017 3

Filtr seriálů