Indira Varma

Indira Varma

Celé jméno: Indira Anne Varma
Místo narození: Bath, Somerset, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: Rome, Luther, Game of Thrones

Datum narození: 14.5.1973 (44 let)

Anglická herečka s indickými a italskými předky, Indira Varma, se narodila roku 1973 v Bathu. Herectví se učila na školách Musical Youth Theatre Company a Royal Academy of Music Art. Je jedináčkem. Žije s manželem Colinem Tierneym, se kterým má dceru Evelyn.

Herectví se věnuje od roku 1996. Je známá jak na poli divadelní parket, tak i poli televizních obrazovek. Její první větší televizní rolí byla postava Melanie Bellamy ze seriálu Broken News z roku 2005. Dále si v letech 2005 – 2007 zahrála v seriálu Rome jako Niobe.


Mezi její další známější role patří postavy ze seriálů Torchwood, 3 lbs., The Whistleblowers, Silk a Hunted. Roku 2010 jsme ji mohli vidět jako Zoe Luther v seriálu Luther. Téhož roku byla obsazena do seriálu Human Target, kde si zahrála Ilsu Pucci. Jednou z jejích největších rolí je postava Ellarie Písek, kterou hraje od roku 2014 v seriálu Game of Thrones.

Foto: HBO


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.