Jackson Pace

Jackson Pace

Celé jméno: Jackson Pace
Místo narození: Boca Raton, Florida, USA
Známé projekty: Super pes, Homeland, The Walking Dead

Datum narození: 19.2.1999 (24 let)

Jackson Pace, kterému všichni přezdívají Jax, je americký herec, který se narodil roku 1999 na Floridě. Má bratra jménem Hunter Pace. Herecké kariéře se věnuje prakticky od svých tří let, kdy se objevil v reklamě. Reálně se však herecké kariéře věnuje od roku 2006, kdy získal svou první televizní roli.

Touto rolí byla postava Adama, kterého si střihl ve dvou dílech seriálu Barney & Friends. Následně se věnoval různým vedlejší filmovým i seriálovým rolím. Roku 2010 si zahrál hlavní roli v rodinném filmu Super pes, nicméně tento snímek se stal naprostým propadákem.

V letech 2011–2013 se pravidelně věnoval seriálu Homeland, kde se objevil jako Chris Brody, syn ústřední postavy, nicméně v seriálu nebyl moc vidět. Následně se trochu výrazněji objevil v seriálu The Walking Dead, kde od roku 2018 hrál Gagea.


Foto: AMC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Walking Dead Gage 2018 2021 3
Homeland Chris Brody 2011 2013 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů