Kristen Connolly

Kristen Connolly

Celé jméno: Kristen Nora Connolly
Místo narození: Montclair, New Jersey, USA
Známé projekty: Zoo, The Whispers, House of Cards

Datum narození: 12.7.1980 (37 let)

Kristen Connoly je americká herečka, která se narodila 12. července 1980 v Montclair v New Jersey. Předtím, než se stala herečkou, se chvíli živila jako profesionální tenistka. Má bratra jménem Will Connolly. Studovala školu herectví na Middlebury College ve Vermontu a dále herectví studovala na universitě Yale.

Svou hereckou kariéru započala prostřednictvím krátkých digitálních filmů natočených pro webovou stránku CollegeHumor. Od roku 2003 se začala objevovat v malých rolích v několika filmech jako jsou Mona Lisa Smile, Meet Dave a The Happening. Zahrála si také v několika seriálech jako je Guiding Light nebo As the World Turns.


Herečka se nejvíce proslavila rolí Dany ve filmu The Cabin in the Woods z roku 2012. Objevila se i v hororu The Bay. v roce 2013 se proslavila svou rolí v seriálu House of Cards jako Christina Gallagher. V září 2014 se objevila v mini sérii Houdini, kde hrála Bess Houdini. V roce 2014 ztvárnila Petru Anderson ve filmu A Good Marriage, který byl inspirovaný povídkou Stephena Kinga.

V roce 2015 se Kristen objevila v seriálu The Whispers jako Lena a získala jednu z hlavních rolí v seriálu Zoo, kde hraje vášnivou novinářku Jamie.

Foto: Netflix


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.