The Whispers
93/100 - 55×

The Whispers

Pro své děti by snad každý rodič udělal úplně cokoliv. A taky by jim toho nechal dost projít. Co ale může dětem vlivných lidí v americké vládě nakukat jejich imaginární kamarád Drill? Může je třeba donutit k tomu, aby své rodiče začali zabíjet. Skrz těla dětí se totiž na planetu Zemi řítí nová neznámá mimozemská síla, která nevinné děti využívá k tomu, aby jim pomohly ovládnout svět, zatímco už stihne se svou vesmírnou lodí přistát na Sahaře. V hlavních rolích hrají Lily Rabe, Barry Sloane, Derek Webster a Milo Ventimiglia.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 41 minut
žánr
Krimi, Mysteriózní, Thriller
hrají
Milo Ventimiglia (John Doe / Sean Bennigan), Kristen Connolly (Lena Lawrencová), Lily Rabe (Claire Benniganová), Barry Sloane (Wes Lawrence)

Lena Lawrencová

Lena Lawrencová

Lena je ženou v domácnosti, manželkou Wese a matkou Minx. Po Wesově nevěře se snaží pochopit svůj život. Nejen, že je momentálně snadno zranitelná, ještě ke všemu přijde na to, že se hrozivá síla snaží obrátit její vlastní dceru proti ní. Zatímco se stále snaží vypořádat se svým vztekem, je odhodlaná vyprostit Minx z neviditelných spárů. A na to bude muset spolupracovat s jinou ženou. S Claire.

Sezóny 1
2015 - 2015

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama