The Whispers
93/100 - 56×

The Whispers

Pro své děti by snad každý rodič udělal úplně cokoliv. A taky by jim toho nechal dost projít. Co ale může dětem vlivných lidí v americké vládě nakukat jejich imaginární kamarád Drill? Může je třeba donutit k tomu, aby své rodiče začali zabíjet. Skrz těla dětí se totiž na planetu Zemi řítí nová neznámá mimozemská síla, která nevinné děti využívá k tomu, aby jim pomohly ovládnout svět, zatímco už stihne se svou vesmírnou lodí přistát na Sahaře. V hlavních rolích hrají Lily Rabe, Barry Sloane, Derek Webster a Milo Ventimiglia.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 41 minut
žánr
Krimi, Mysteriózní, Thriller
hrají
Milo Ventimiglia (Sean Bennigan), Kristen Connolly (Lena Lawrencová), Lily Rabe (Claire Benniganová), Derek Webster (Jessup Rollins), Barry Sloane (Wes Lawrence)

Postavy

 • Sean Bennigan

  Sean Bennigan

  John se před třemi měsíci probral na pokraji smrti na okraji odlehlé vesnice v srdci Sahary. Díky svému odhodlání, zvířecím instinktům a osudu se dostal zpět do DC. V srdci cítil, že tam na něj někdo, nebo snad něco, čeká. Naneštěstí se stane terčem celoměstského stíhání.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Lena Lawrencová

  Lena Lawrencová

  Lena je ženou v domácnosti, manželkou Wese a matkou Minx. Po Wesově nevěře se snaží pochopit svůj život. Nejen, že je momentálně snadno zranitelná, ještě ke všemu přijde na to, že se hrozivá síla snaží obrátit její vlastní dceru proti ní. Zatímco se stále snaží vypořádat se svým vztekem, je odhodlaná vyprostit Minx z neviditelných spárů. A na to bude muset spolupracovat s jinou ženou. S Claire.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Claire Benniganová

  Claire Benniganová

  Claire je agentka FBI, která se pomocí své intuice a soucítění s dětmi snaží zabránit tomu, aby Drillovi za oběť padlo další dítě.

  Zároveň se horečně snaží zjistit, co se stalo s jejím manželem Seanem Benniganem, který měl zahynout při pádu letounu.

  A ještě ke všemu nakonec zjistí, že její syn Henry také začal hrát Drillovu hru.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Henry Bennigan

  Henry Bennigan

  Malý syn Claire a Seana je sluchově postižený a komunikuje výhradně znakovou řečí. Jelikož Seanovo zmizení Henryho těžce zasáhne, spřátelí se s Drillem a začne s ním hrát jeho hru.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Jessup Rollins

  Jessup Rollins

  Jessup je neochotný a skeptický kolega Claire. Když ho Claire konečně přinutí čelit pravdě, stane se z Rollinse nejzarytější zastánce a do bitvy se vrhne po hlavě.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Minx Lawrencová

  Minx Lawrencová

  Dcerka Wese a Leny, která se spřátelí s Drillem a začne s ním hrát jeho hru.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Wes Lawrence

  Wes Lawrence

  Agent Ministerstva obrany Wes má úzké vazby na prezidenta. V boji s Nepřítelem se musí vyznamenat především na politickém bojišti. Naneštěstí mu tento boj do cesty postaví jeho bývalou milenku, Claire. Wes se nyní musí stát hrdinou nejen světovým, ale především pak ve své rodině.

  Sezóny 1
  2015 - 2015

Filtr seriálů
Reklama