Zoo
86/100 - 69×

Zoo

Zvířata se najednou jakoby zbláznila. Začínají napadat a zabíjet lidi. Nejprve je jejich chování nenápadné, skoro až náhodné. Jakmile si ale zoolog Jackson Oz z afrického safari začne všímat stupňujících se výpadů, rozhodne se, že musí zastavit tuhle podivnou zvířecí pandemii. Hraje ale o čas.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Katastrofický, Mysteriózní
hrají
James Wolk (Jackson Oz), Nora Arnezeder (Chloe Tousignant), Nonso Anozie (Abraham Kenyatta), Kristen Connolly (Jamie Campbell), Billy Burke (Mitch Morgan), Alyssa Diaz (Dariela Marzan), Josh Salatin (Logan Jones), Gracie Dzienny (Clementine Lewis), Ken Olin (Robert Oz), Athena Karkanis (Abigail Westbrook), Hilary Jardine (Tessa)

Jamie Campbell

Jamie Campbell

Mladá vášnivá novinářka.

Sezóny 3
2015 - 2017

Jamie je vášnivou novinářkou v Los Angeles, která také na svém blogu zveřejňuje konspirační teorie. Jejím záměrem je odkrýt, co se skrývá za záhadným chováním zvířat. Jamie tuší, že je za vším tajemná organizace Reiden Global.
Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Mou

Mám ji ráda, ale prostě nechápu, že jí dávají dohromady s Mitchem..jasně, věk je jen číslo, ale vůbec mi k sobě nepasují – prostě otec s dcerou -_-

29.7.2017 | 0:05:09
Ellyse

V 1. sérii jsem ji měla ráda, ale v 2. mě hrozně naštvala, snad to bude ve 3. zase v pohodě :D

3.7.2017 | 20:33:15
Goofy6

Zajímavá postava, ale co si sakra mysleli, když přišli s nápadem že by měla mít něco s Mitchem? Vždyť Jamie je 27 a i když Mitchův věk neznám, herci je 50, takže Mitch nebude od 50ky daleko. Prostě hnus.

11.5.2017 | 19:55:18
setcoen

V prvej serii nic moc, ale v druhej je super :)

24.9.2016 | 20:41:11

Konec Zoo

Po třech sériích plných zvířecích i lidských mutantů je seriál Zoo u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama