Zoo S01E12: Wild Things

S01E12: Wild Things

S01E12: Wild Things

Poté, co se Jackson v Zambii dostane do sporu s rebely, ho tým musí dopravit do nemocnice v Zimbabwe, kde zjistí, že je nemocnice plná divokých zvířat. Jackson musí podstoupit naléhavý chirurgický zákrok a Mitch s Jamie se snaží vytvořit lék z mateřské buňky a DNA z leoparda. Vítězství je už na dosah, avšak nečekaný zvrat událostí všechno ohrozí.

cz sk
8.9.2015
5 730 000
41 minut

Základní info:

Režie: John Polson
Scénář: Carla Kettner
Hrají: James Wolk (Jackson Oz), Kristen Connolly (Jamie Campbell), Billy Burke (Mitch Morgan), Nonso Anozie (Abraham Kenyatta), Nora Arnezeder (Chloe Tousignant)
Dále hrají: Carl Lumbly (Delavenne), Derek Roberts (Dr. Chenai Okoro), Jayne Atkinson (Amelia Sage), Rob Steinberg (Dr. Brettschneider, virolog), Evan Myles Horsley (Gamba), Marvellous Maeze (Nkechi), Gogo Lomo-David (Lotema, vlastník), John Neisler (byrokrat), Ward Smith (vědec), Brantley Black (muž v obleku), Christopher Matthew Cook (seržant Lovell) 

Foto: CBS

Trailer ke dvanácté epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Zoo

Po třech sériích plných zvířecích i lidských mutantů je seriál Zoo u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny