Zoo
86/100 - 69×

Zoo

Zvířata se najednou jakoby zbláznila. Začínají napadat a zabíjet lidi. Nejprve je jejich chování nenápadné, skoro až náhodné. Jakmile si ale zoolog Jackson Oz z afrického safari začne všímat stupňujících se výpadů, rozhodne se, že musí zastavit tuhle podivnou zvířecí pandemii. Hraje ale o čas.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Katastrofický, Mysteriózní
hrají
James Wolk (Jackson Oz), Nora Arnezeder (Chloe Tousignant), Nonso Anozie (Abraham Kenyatta), Kristen Connolly (Jamie Campbell), Billy Burke (Mitch Morgan), Alyssa Diaz (Dariela Marzan), Josh Salatin (Logan Jones), Gracie Dzienny (Clementine Lewis), Ken Olin (Robert Oz), Athena Karkanis (Abigail Westbrook), Hilary Jardine (Tessa)

Tessa

Tessa

Jacksonova přítelkyně.

Sezóny 1
2017 - 2017

Tessa pracuje s Jacksonem, kterého však zná pod jménem Dylan, v Portlandu v Oregonu, tedy daleko na východě v zóně hybridů, která je od západní části severní Ameriky oddělena bariérou. Společně s Jacksonem a Loganem se snaží přijít na to, kdo stojí za útokem na jejich základnu v Portlandu.Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Mou

zatím se nedá nic moc hodnotit, uvidíme časem…ale je hrozně pěkná!

21.7.2017 | 17:14:48

Konec Zoo

Po třech sériích plných zvířecích i lidských mutantů je seriál Zoo u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama