Zoo
86/100 - 69×

Zoo

Zvířata se najednou jakoby zbláznila. Začínají napadat a zabíjet lidi. Nejprve je jejich chování nenápadné, skoro až náhodné. Jakmile si ale zoolog Jackson Oz z afrického safari začne všímat stupňujících se výpadů, rozhodne se, že musí zastavit tuhle podivnou zvířecí pandemii. Hraje ale o čas.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Katastrofický, Mysteriózní
hrají
James Wolk (Jackson Oz), Nora Arnezeder (Chloe Tousignant), Nonso Anozie (Abraham Kenyatta), Kristen Connolly (Jamie Campbell), Billy Burke (Mitch Morgan), Alyssa Diaz (Dariela Marzan), Josh Salatin (Logan Jones), Gracie Dzienny (Clementine Lewis), Ken Olin (Robert Oz), Athena Karkanis (Abigail Westbrook), Hilary Jardine (Tessa)

S01E13: That Great a Big Hill of Hope

S01E13: That Great a Big Hill of Hope

Tým se naposledy pokusí najít lék na celosvětovou zvířecí pandemii, ale narazí při tom na překážku, která se zdá být nepřekonatelná.

sk
15.9.2015
4 810 000
43 minut

Základní info:

Režie: Michael Katleman
Scénář: Jeff Pinkner a Scott Rosenberg
Hrají: James Wolk (Jackson Oz), Kristen Connolly (Jamie Campbell), Billy Burke (Mitch Morgan), Nonso Anozie (Abraham Kenyatta), Nora Arnezeder (Chloe Tousignant)
Dále hrají: Jayne Atkinson (Amelia Sage), Benoit Cransac (Pascal Cransac), David Jensen (Victor Holman), Chris Berry (Goldy), Gary Farmer (Anik), Carl Palmer (Captain), Teri Wyble (Amy), Thomas Francis Murphy (Dalton, barman), Matthew Rimmer (voják), Marty Wayne Ray (farmář),, Jon Michael Davis (vojenský úředník), Ariadne Joseph (agentka), Brett Baker (politik #1), Jaqueline Fleming (členka reklamní agentury), Robert Larriviere (člen reklamní agentury), Rajev Jacob (úředník), Carolos Javier Rivera (pohledný muž), Lyle Brocato (Chip), Jon Eyez (řidič) 

Foto: CBS

Trailer ke třinácté epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
NiKiM

nejvíce se mi líbí na konci rozhovor mezi Mitchem a Jamie je to hrozně dojemný, když si myslel, že je mrtvá a najednou zavolá je to úžasný a ta jeho hláška po zvednutí telefonu :D prostě celý Mitch :)

8.5.2017 | 4:37:50
darius741

Preco mi ukazuje iba trailer '?

3.8.2016 | 19:01:01
Crowley

Ten koniec. :)

3.10.2015 | 13:17:48
KevSpa

Teda ten konec! :D

webmaster, korektor
17.9.2015 | 1:13:51
Lucifrid

No, dalo se to čekat, ale stejně mě naštvali :D

webmaster
16.9.2015 | 15:33:39

Konec Zoo

Po třech sériích plných zvířecích i lidských mutantů je seriál Zoo u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama