Zoo
86/100 - 69×

Zoo

Zvířata se najednou jakoby zbláznila. Začínají napadat a zabíjet lidi. Nejprve je jejich chování nenápadné, skoro až náhodné. Jakmile si ale zoolog Jackson Oz z afrického safari začne všímat stupňujících se výpadů, rozhodne se, že musí zastavit tuhle podivnou zvířecí pandemii. Hraje ale o čas.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Katastrofický, Mysteriózní
hrají
James Wolk (Jackson Oz), Nora Arnezeder (Chloe Tousignant), Nonso Anozie (Abraham Kenyatta), Kristen Connolly (Jamie Campbell), Billy Burke (Mitch Morgan), Alyssa Diaz (Dariela Marzan), Josh Salatin (Logan Jones), Gracie Dzienny (Clementine Lewis), Ken Olin (Robert Oz), Athena Karkanis (Abigail Westbrook), Hilary Jardine (Tessa)

Logan Jones

Logan Jones

Tajemný cizinec, se kterým se setkala Jamie.

Sezóny 2
2016 - 2017

Logan Jones vlastním jménem Edward Robert Collins je cizinec, na kterého Jamie narazila, když se snažila najít své přátele poté, co se zřítilo jejich letadlo. Logan Jamie několikrát pomohl. Tvrdil, že je pilot a že má sestru. Logan se později přidal k týmu, ke kterému Jamie patřila, ale ne všichni mu plně důvěřovali.Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Mou

V druhé sérii takovej typickej hajzlík co se stará jen o sebe, ale je úplně boží!! :D Moje nej postava seriálu, nehledě na to, že je hrozně roztomilej! ♥

21.7.2017 | 17:11:11

Konec Zoo

Po třech sériích plných zvířecích i lidských mutantů je seriál Zoo u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama