Zoo
86/100 - 69×

Zoo

Zvířata se najednou jakoby zbláznila. Začínají napadat a zabíjet lidi. Nejprve je jejich chování nenápadné, skoro až náhodné. Jakmile si ale zoolog Jackson Oz z afrického safari začne všímat stupňujících se výpadů, rozhodne se, že musí zastavit tuhle podivnou zvířecí pandemii. Hraje ale o čas.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Katastrofický, Mysteriózní
hrají
James Wolk (Jackson Oz), Nora Arnezeder (Chloe Tousignant), Nonso Anozie (Abraham Kenyatta), Kristen Connolly (Jamie Campbell), Billy Burke (Mitch Morgan), Alyssa Diaz (Dariela Marzan), Josh Salatin (Logan Jones), Gracie Dzienny (Clementine Lewis), Ken Olin (Robert Oz), Athena Karkanis (Abigail Westbrook), Hilary Jardine (Tessa)

Abraham Kenyatta

Abraham Kenyatta

Botswanský safari průvodce s hlubokým pochopením pro divoká zvířata.

Sezóny 3
2015 - 2017

Abraham je nejlepším přítelem Jacksona. Je také botswanským safari průvodcem s hlubokým pochopením pro divoká zvířata a s ještě větším pochopením pro to, s čím lidstvo bojuje.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Mou

je super, sympaťák

21.7.2017 | 17:18:43
freyas

Já ho prostě žeru, i když ve svém životě udělal pár chyb…

5.10.2016 | 14:42:12

Konec Zoo

Po třech sériích plných zvířecích i lidských mutantů je seriál Zoo u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama