Zoo
86/100 - 69×

Zoo

Zvířata se najednou jakoby zbláznila. Začínají napadat a zabíjet lidi. Nejprve je jejich chování nenápadné, skoro až náhodné. Jakmile si ale zoolog Jackson Oz z afrického safari začne všímat stupňujících se výpadů, rozhodne se, že musí zastavit tuhle podivnou zvířecí pandemii. Hraje ale o čas.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Katastrofický, Mysteriózní
hrají
James Wolk (Jackson Oz), Nora Arnezeder (Chloe Tousignant), Nonso Anozie (Abraham Kenyatta), Kristen Connolly (Jamie Campbell), Billy Burke (Mitch Morgan), Alyssa Diaz (Dariela Marzan), Josh Salatin (Logan Jones), Gracie Dzienny (Clementine Lewis), Ken Olin (Robert Oz), Athena Karkanis (Abigail Westbrook), Hilary Jardine (Tessa)

Chloe Tousignant

Chloe Tousignant

Sofistikovaná a silná bývalá diplomatka, francouzská vyšetřovatelka.

Sezóny 2
2015 - 2016

Chloe je pracuje pro francouzskou vládu. V Africe ji při lvím útoku zachrání Jackson. Poté se vrací vyděšená do Paříže, ale nakonec je vtažena do celosvětového problému se zvířaty a dává dohromady tým, který má vyřešit, co se se zvířaty stalo a jak je vyléčit.
Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ellyse

Chybí mi tam… byla úžasná :(

3.7.2017 | 20:29:12
Len_LenKa

najlepšia postava ♥

28.7.2016 | 1:14:02

Konec Zoo

Po třech sériích plných zvířecích i lidských mutantů je seriál Zoo u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama