Zoo Robert Oz

Robert Oz

Robert Oz

Jacksonův otec, který předpověděl mutaci zvířat.

Sezóny 2
2015 - 2016

Robert Oz je Jacksonův otec, který nahrával svoje teorie o zvířatech na kazety. Většina teorií se točila okolo vzdorné zorničky, což se nakonec u zvířat objevilo a jeho teorie tak byly potvrzeny. Když Jackson na vlastní oči spatřil u lvů, kteří ho napadli, tento znak, tak si uvědomil, že možná přeci jenom jeho otec nebyl tak bláznivý a měl ohledně evoluce zvířat pravdu. Robert však ve svých teoriích nemohl přijít na jednu věc, a to ho nakonec dohnalo k šílenství.

Poté, co ho vyhodili z Harvardu kvůli evolučním teoriím, se ponořil do hluboké deprese. Minako, japonská žena, se kterou se setkal, když ještě učil, ho přesvědčila, aby ve své práci pokračoval a nabídla mu na podporu peníze, protože v té době žádné neměl.


Svoje poslední experimenty prováděl Robert na radioaktivním ostrově poblíž Fukushimi. Studoval tady chování koní, u kterých se objevila vzdorná zornička. Robert se snažil mutaci izolovat a zvrátit její proces, ale neuspěl. Když už nevěděl, co zkusit, tak koním odebral oči. Když naposledy mluvil s Minako, tak byl nadšený, že tomu konečně porozuměl, ovšem Minako nevěděla, co tím přesně myslel, jelikož jí to po telefonu nechtěl říct.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Zoo

Po třech sériích plných zvířecích i lidských mutantů je seriál Zoo u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny