Zoo Robert Oz

Robert Oz

Robert Oz

Jacksonův otec, který předpověděl mutaci zvířat.

Sezóny 2
2015 - 2016


Robert Oz je Jacksonův otec, který nahrával svoje teorie o zvířatech na kazety. Většina teorií se točila okolo vzdorné zorničky, což se nakonec u zvířat objevilo a jeho teorie tak byly potvrzeny. Když Jackson na vlastní oči spatřil u lvů, kteří ho napadli, tento znak, tak si uvědomil, že možná přeci jenom jeho otec nebyl tak bláznivý a měl ohledně evoluce zvířat pravdu. Robert však ve svých teoriích nemohl přijít na jednu věc, a to ho nakonec dohnalo k šílenství.

Poté, co ho vyhodili z Harvardu kvůli evolučním teoriím, se ponořil do hluboké deprese. Minako, japonská žena, se kterou se setkal, když ještě učil, ho přesvědčila, aby ve své práci pokračoval a nabídla mu na podporu peníze, protože v té době žádné neměl.


Svoje poslední experimenty prováděl Robert na radioaktivním ostrově poblíž Fukushimi. Studoval tady chování koní, u kterých se objevila vzdorná zornička. Robert se snažil mutaci izolovat a zvrátit její proces, ale neuspěl. Když už nevěděl, co zkusit, tak koním odebral oči. Když naposledy mluvil s Minako, tak byl nadšený, že tomu konečně porozuměl, ovšem Minako nevěděla, co tím přesně myslel, jelikož jí to po telefonu nechtěl říct.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E13: The Barrier

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad sedí na verze Zoo:

  • … S03E13HDTV x264-LOL

Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Jamie se pokouší dopadnout zbývající Pastýře, Mitch se snaží zachránit Clementine a celý tým se vydá osvobodit Isaaca. To a mnohem víc nás čeká v následujících dílech Zoo. Oficiální popisy epizod najdete uvnitř článku.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny