Zoo
86/100 - 69×

Zoo

Zvířata se najednou jakoby zbláznila. Začínají napadat a zabíjet lidi. Nejprve je jejich chování nenápadné, skoro až náhodné. Jakmile si ale zoolog Jackson Oz z afrického safari začne všímat stupňujících se výpadů, rozhodne se, že musí zastavit tuhle podivnou zvířecí pandemii. Hraje ale o čas.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Katastrofický, Mysteriózní
hrají
James Wolk (Jackson Oz), Nora Arnezeder (Chloe Tousignant), Nonso Anozie (Abraham Kenyatta), Kristen Connolly (Jamie Campbell), Billy Burke (Mitch Morgan), Alyssa Diaz (Dariela Marzan), Josh Salatin (Logan Jones), Gracie Dzienny (Clementine Lewis), Ken Olin (Robert Oz), Athena Karkanis (Abigail Westbrook), Hilary Jardine (Tessa)

Robert Oz

Robert Oz

Jacksonův otec, který předpověděl mutaci zvířat.

Sezóny 2
2015 - 2016

Robert Oz je Jacksonův otec, který nahrával svoje teorie o zvířatech na kazety. Většina teorií se točila okolo vzdorné zorničky, což se nakonec u zvířat objevilo a jeho teorie tak byly potvrzeny. Když Jackson na vlastní oči spatřil u lvů, kteří ho napadli, tento znak, tak si uvědomil, že možná přeci jenom jeho otec nebyl tak bláznivý a měl ohledně evoluce zvířat pravdu. Robert však ve svých teoriích nemohl přijít na jednu věc, a to ho nakonec dohnalo k šílenství.

Poté, co ho vyhodili z Harvardu kvůli evolučním teoriím, se ponořil do hluboké deprese. Minako, japonská žena, se kterou se setkal, když ještě učil, ho přesvědčila, aby ve své práci pokračoval a nabídla mu na podporu peníze, protože v té době žádné neměl.

Svoje poslední experimenty prováděl Robert na radioaktivním ostrově poblíž Fukushimi. Studoval tady chování koní, u kterých se objevila vzdorná zornička. Robert se snažil mutaci izolovat a zvrátit její proces, ale neuspěl. Když už nevěděl, co zkusit, tak koním odebral oči. Když naposledy mluvil s Minako, tak byl nadšený, že tomu konečně porozuměl, ovšem Minako nevěděla, co tím přesně myslel, jelikož jí to po telefonu nechtěl říct.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Zoo

Po třech sériích plných zvířecích i lidských mutantů je seriál Zoo u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama