Lance Barber

Lance Barber

Celé jméno: Lance Barber
Místo narození: Battle Creek, Michigan, USA
Známe projekty: The Comeback, The Big Bang Theory, Young Sheldon

Datum narození: 29.6.1973 (50 let)

Lance Barber je americký televizní herec, který se narodil v Battle Creek v Michiganu. Touha být hercem se u něj projevila již v sedmi letech, když zhlédl v Barn Theatre hru Grease. Hrával ve středoškolských hrách a poté také v produkcích na škole Kellogg Community College.

Svou hereckou kariéru začínal v Barn Theater, kde hrál po boku Jennifer Garner, zde strávil rok a poté se přestěhoval do Chicaga, kde se pět let rozvíjel v improvizaci v The Second City. Pak se přestěhoval do Los Angeles a získal svou první televizní roli v komediálním seriálu On the Spot.

V roce 2005 nastal zlom v jeho kariéře a zahrál si roli Paulieho G v sitcomu The Comeback po boku Lisy Kudrow. V roce 2010 získal roli Billa Ponderosa v seriálu It's Always Sunny in Philadelphia. Kromě toho se objevil také v seriálech jako How I Met Your Mother, Gilmore Girls, Californication, Monk, The Mentalist a Grey's Anatomy.

V seriálu The Big Bang Theory se objevil jako Jimmy Speckerman, spolužák, který šikanoval Leonarda Hofstadtera. V roce 2017 získal roli otce Sheldona Coopera v seriálu Young Sheldon.

Se svou ženou Alizou, která je šéfkuchařkou, a dvě dětmi žije v Los Angeles.

Foto: CBS


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Young Sheldon George Cooper starší 2017 2022 5

Filtr seriálů