Young Sheldon (Malý Sheldon)
87/100 - 110×

Young Sheldon(Malý Sheldon)

Spin-off seriálu The Big Bang Theory, mladý Sheldon Cooper vyrůstá ve Východním Texasu se sourozenci a pod dohledem věřící matky a netečného otce.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
7 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Iain Armitage (Sheldon Cooper), Zoe Perry (Mary Cooperová), Lance Barber (George Cooper starší), Montana Jordan (George Cooper mladší), Raegan Revord (Missy Cooperová), Annie Potts (Babča), Ryan Phuong (Tam Nguyen), Wyatt McClure (Billy Sparks), Wallace Shawn (John Sturgis), Billy Gardell (Herschel Sparks), Melissa Peterman (Brenda Sparksová), Matt Hobby (Jeff Difford), Sarah Baker (Sheryl Hutchinsová), Valerie Mahaffey (Victoria MacElroyová), Danielle Pinnock (Evelyn Ingramová)

George Cooper starší

George Cooper starší

Sheldonův otec, který je fotbalovým trenérem na místní škole.

Sezóny 5
2017 - 2022

George Cooper je korpulentní a pohodářský otec Georgieho, Missy a Sheldona, který je zaměstnán jako fotbalový trenér na Medfordské střední škole. Stejně jako zbytek rodiny ani on nesdílí Sheldonův intelekt, což někdy přiměje babču pochybovat o tom, že by mohl být jeho otcem.

I přesto, že někdy Sheldonovi zcela nerozumí, je milujícím otcem a svého syna se vždy zastane, čímž v jeho očích stoupne. Svého syna se také pokoušel naučit milovat fotbal jako pravého Texasana, aby spolu měli něco společného a mohli si spolu jako otec se synem o něčem popovídat.


Se svým synem Georgiem a dcerou Missy si rozumí daleko lépe než se Sheldonem, to ovšem neznamená, že jej má rád méně jak svoje zbylé dvě děti. Kromě toho je George milovníkem jídla a rád sleduje televizi, u které si často vychutnává dobré texaské pivo.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
oskarka

Toho bych brala! :-)

3.11.2018 | 22:19:31
scottt1

1. seria 4*+

5.10.2018 | 15:31:20
serialovamaterska

Oproti tomu, jak na něj v TBBT vzpomíná Sheldon, je nějaký moc velký dobrák :) ale baví.

6.2.2018 | 22:59:20
Topgear_Mike

Velmi milá a hodná postava, působící i docela roztomile a komicky.

21.1.2018 | 11:58:30
MartYnCz

Z tbbt jsem si ho vždy představoval jako cholerického opilce.. Zřejmě kvůli jeho nepochopení z Sheldenovi strany. Velice milá a příjemná postava :)

5.1.2018 | 17:02:40

Stav překladu

Epizoda S06E15: Teen Angst and a Smart-Boy Walk of Shame

Nejnovější díly seriálu Young Sheldon si můžete pustit na streamovací službě HBO GO, kde si je užijete i s českou podporou.

Nepřehlédněte

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

V posledním díle našich rozhovorů se konečně dostáváme ke hlavní hvězdě seriálu. Iain Armitage je i přes svůj útlý věk neuvěřitelně talentovaný a je to také velký nadšenec do muzikálů. Mrkněte více do našeho rozhovoru, co všechno na sebe prozradil.

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama