Young Sheldon (Malý Sheldon)
86/100 - 111×

Mary Cooperová

Mary Cooperová

Sheldonova zbožná a milující matka.

Sezóny 5
2017 - 2022

Mary Cooperová je matkou Georgieho, Sheldona a Missy a manželkou George. Je silně věřící osobou, pořádá u sebe doma kroužky čtení z Bible, pracuje na částečný úvazek v místním kostele a vypomáhá pastoru Jeffovi.

Navíc ráda pomáhá svým sousedům a snaží se se všemi vycházet. Často hledá rady u své matky, která bydlí jen pár metrů od ní. Svého chytrého synka nadevše zbožňuje a nejraději by ho ochránila před světem.

Je trpělivá, ale někdy má problém Sheldonovi porozumět, přesto však vždy přijde na to, jak jej utěšit. Své děti nadevše miluje a udělala by pro ně všechno na světě, avšak někdy dává přednost Sheldonovi a své další dvě děti zanedbává.

I přes to, že se jeví jako milá osoba, dokáže být Mary i jízlivá, pokud ji k tomu situace donutí. Kromě toho je též chytrá a vysoce inteligentní, takže hravě dokáže vyřešit nejrůznější prekérní situace.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Sheeku

zahrané dobře, ale je strašně otravná s těmi pobožnými kravinami

10.11.2020 | 20:34:09
oskarka

Výborně zahrané.

3.11.2018 | 22:20:26
Merisielu

Skvěle zahraná postava, neumím si představit v její roli jinou. Tím spíš že herečka je dcera té, co hraje Sheldonovu máti v TBBT :)

17.10.2018 | 15:19:29
scottt1

1. seria 3*

5.10.2018 | 15:31:45
FValek

Lepší než její TBBT protějšek.

18.1.2018 | 13:31:26

Stav překladu

Epizoda S06E22: A Tornado, a 10-Hour Flight and a Darn Fine Ring

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Young Sheldon si můžete pustit na streamovací službě HBO GO, kde si je užijete i s českou podporou.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

V posledním díle našich rozhovorů se konečně dostáváme ke hlavní hvězdě seriálu. Iain Armitage je i přes svůj útlý věk neuvěřitelně talentovaný a je to také velký nadšenec do muzikálů. Mrkněte více do našeho rozhovoru, co všechno na sebe prozradil.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama