Young Sheldon (Malý Sheldon)
86/100 - 111×

S06E17: A German Folk Song and an Actual Adult

S06E17: A German Folk Song and an Actual Adult

Missy má domácí vězení, a tak se ji Sheldon snaží zabavit. Mary je naštvaná na Brendu a Georgie slaví narozeniny.

cz sk
14.4.2023
20 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Shelly sledující BH 90210, no tak to je úlet. Mám takový dojem, že o narozeninovém večeru se neříká, vezmeš si mě?! I když z TBBT víme, kolikrát a při jakých příležitostech (často né zrovna vhodných), žádal Leonard Penny, takže vlastně v poho.

19.4.2023 | 12:27:18
Kothy

Konecne nejaky posun.

18.4.2023 | 18:01:02
Lex Luthor

Missy je v domácím vězení a má zakázáno snad vše tak Sheldon shlédne její oblíbený seriál a následně si s ní o tom povídá učí se tak i, jak poznávat emoce a následně to oba sourozence dvojčata více sblíží. Marry a Brenda si to vyříkají mezi sebou. Goergie učiní důležité rozhodnutí ve svém životě.

14.4.2023 | 22:48:42

Stav překladu

Epizoda S06E22: A Tornado, a 10-Hour Flight and a Darn Fine Ring

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Young Sheldon si můžete pustit na streamovací službě HBO GO, kde si je užijete i s českou podporou.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

V posledním díle našich rozhovorů se konečně dostáváme ke hlavní hvězdě seriálu. Iain Armitage je i přes svůj útlý věk neuvěřitelně talentovaný a je to také velký nadšenec do muzikálů. Mrkněte více do našeho rozhovoru, co všechno na sebe prozradil.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama