Young Sheldon (Malý Sheldon) John Sturgis

John Sturgis

John Sturgis

Profesor fyziky, který přednáší na East Texas Tech.

Sezóny 3
2018 - 2019

Dr. John Burgess Sturgis je profesorem fyziky na univerzitě East Texas Tech od roku 1989. Je známý svou prací zaměřenou na radiokarbonovou metodu datování. Dr. Sturgis se stal "Sheldonovým ":character:6900 kamarádem, se kterým si nejprve dopisoval, předtím než malý génius začal navštěvovat jeho přednášky.

John najde zalíbení v Sheldonově babičce, se kterou začne také chodit. Ohledně randění hledá rady u Sheldona. Je výstřední a nejezdí autem ale na kole. Umí vařit sečuánská jídla, jelikož díky své práci procestoval Čínu na kole.


Tento postarší pán se stal Sheldonovým vzorem také proto, že spolu sdílejí některé charakterové rysy. Oba mají rádi pravidla, bezpečnost, rádi poučují ostatní a ani jeden z nich se moc nevyzná ve společenských interakcích.


Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E16: Pasadena

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nepřehlédněte

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

V posledním díle našich rozhovorů se konečně dostáváme ke hlavní hvězdě seriálu. Iain Armitage je i přes svůj útlý věk neuvěřitelně talentovaný a je to také velký nadšenec do muzikálů. Mrkněte více do našeho rozhovoru, co všechno na sebe prozradil.

Reklama

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás