Young Sheldon (Malý Sheldon)
86/100 - 104×

Tam Nguyen

Tam Nguyen

Vietnamský chlapec, který se spřátelil se Sheldonem.

Sezóny 4
2017 - 2021

Tam je vietnamský teenager, který se přátelí se Sheldonem, s nímž také chodí do ročníku. Tam je pesimistický a vznětlivý. Je prvním člověkem, se kterým se Sheldon spřátelil, nejspíš také proto, že má podobný problém s někým se spřátelit.

Neustále si stěžuje na své těžké dětství ve válkou rozervaném Vietnamu a pořád zmiňuje, jak byl jeho otec v zajateckém táboře, a jak se střetl s KKK, když přijel do Ameriky. Tam má možná posttraumatickou stresovou poruchu, jelikož si prožil velice traumatické události. Svou frustraci si vybíjí na ostatních lidech, např. na Sheldonově otci. Navíc bývá snadno vznětlivý, když jej něco štve.


Jednu dobu se mu líbila dívka ze školy jménem Libby, která si libovala v geologii. Nicméně, když si spolu zašli do kina a když se ji následně pokusil obejmout, tak mu dala jasně najevo že o něj nestojí. A tak Tam skončil opět jen se Sheldonem, který je nejspíš jeho jediným přítelem.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Gaffík

škoda jen, že v TBBT mu věnovali jediný díl.

9.4.2020 | 15:32:44
Kothy

Zajimavy typek.

22.7.2019 | 22:00:23

Stav překladu

Epizoda S05E22: A Clogged Pore, a Little Spanish and the Future

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Young Sheldon si můžete pustit na streamovací službě HBO GO, kde si je užijete i s českou podporou.

Nepřehlédněte

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

V posledním díle našich rozhovorů se konečně dostáváme ke hlavní hvězdě seriálu. Iain Armitage je i přes svůj útlý věk neuvěřitelně talentovaný a je to také velký nadšenec do muzikálů. Mrkněte více do našeho rozhovoru, co všechno na sebe prozradil.

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama