Mandy Moore

Mandy Moore

Celé jméno: Amanda Leigh „Mandy“ Moore
Místo narození: Nashua, New Hampshire
Známé projekty: Tron: Uprising, This Is Us, Na vlásku

Datum narození: 10.4.1984 (33 let)

Profesionální zpěvačka, která se stala později celkem úspěšnou herečkou. Už jako malé dítě zpívala v Orlandu státní hymnu. V patnácti letech se po jejím prvním albu So Real vezla na turné spolu s Backstreet Boys. V roce 2002 se dostala poprvé k filmu. Často se objevuje v žebříčku nejkrásnějších žen světa.

V seriálovém světě je známá rolí v This Is Us jako Rebecca Pearson. Boduje také jako šerifka Callie v seriálu Sheriff Callie's Wild West nebo jako Mara ze seriálu Tron: Uprising. Hlas propůjčila také Locice v seriálu Tangled: The Series.


Co se filmových adaptací týče, tak si zahrála ve filmech jako Deník princezny, Dlouhá cesta, Hon za svobodou, Medvědí bratři 2, Na vlásku, Láska, svatba, manželství.Foto CC BY 2.0 CHRISTOPHER MACSURAK, Commons Wikimedia


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.