Tangled (Na vlásku: Seriál)
88/100 - 8×

Tangled(Na vlásku: Seriál)(Rapunzel's Tangled Adventure)

Seriál Na vlásku sleduje počínání Lociky, která se seznamuje se svými rodiči, královstvím a lidem v Coroně, a zjišťuje, že se toho musí ještě hodně naučit, než doopravdy přijme svůj královský osud a vdá se. Locika vyhledává nová dobrodružství, což se nelíbí jejímu otci, a na cestě ji doprovází okouzlující Evžen, kurážný Pascal, věrný kůň Maximus a další její noví přátelé.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Disney Channel | 23 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Zachary Levi (Flynn Rychlík), Mandy Moore (Locika), Eden Espinosa (Cassandra), Dee Bradley Baker (Pascal), Dee Bradley Baker (Maximus), Donna Murphy (Gothel), M.C. Gainey (Kapitán stráží), Clancy Brown (Král Frederic), Julie Bowen (Královna Arianna), Jeremy Jordan (Varian), Richard Kind (Monty), Ron Perlman (Bratři Přerazilové), James Monroe Iglehart (Lance Valibuk)

Locika

Locika

Princezna s dlouhými kouzelnými zlatými vlasy.

Sezóny 5
2010 - 2020

Locika je princezna, která nevyrůstala v královském paláci Corony, ale izolovaně ve vysoké věži kdesi v lesích. Krátce poté, co se Locika narodila, ji unesla čarodějnice Gothel, která roky využívala kouzlo v jejích vlasech, díky němuž zůstávala věčně mladá.

Gothel mladou princeznu vychovávala ve věži jako svou vlastní dceru a neustále jí připomínala, že věž nesmí za žádnou cenu opustit, jelikož je okolní svět nebezpečný. Locika tedy trávila své dny v tomto malém světě spolu se svým nejlepším přítelem, chameleonem Pascalem.

Království po ztracené princezně tesknilo a vždy na její narozeniny byly vypuštěny do nebes lampiony, aby Locice ukázaly cestu domů. Locika byla téměř osmnáct let zavřená ve věži a snila o tom, že spatří lampiony zblízka. Když jí tedy jednoho dne vylezl do věže Flynn, tak toho využila a donutila ho vzít ji ven, aby se mohla podívat na lampiony.

S Flynnem zažila spoustu dobrodružství, než ji však její údajná matka, Gothel, ošálila, aby se s ní vrátila do věže. Flynn se pak pokusil Lociku zachránit od vlivu Gothel, což mělo za následek smrt čarodějnice a zkrácení Locičiných vlasů, které zhnědly a přestaly být kouzelné. Flynn poté pomohl Locice navrátit se domů ke králi a královně Corony a později si Lociku vzal.

Když Locika zazpívá, tak jí začnou zářit vlasy. Ty mají také jiné vlastnosti například léčení nebo vrácení mládí. Kromě toho toto dokážou také její slzy. Princezna ráda maluje a chodí věčně bosky. Její blízkou přítelkyní v paláci se stala její komorná Cassandra.

Locika se objevila v…

  • Na vlásku
  • Na vlásku šťastně až navěky
  • Tangled: Before Ever After
  • Na vlásku: Seriál

Foto: Disney

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Tangled na českém Disney Channel

Pokud neumíte moc dobře anglicky a marně čekáte na české titulky, které se nedostavují, tak se můžete na seriál Na Vlásku podívat na české stanici Disney Channel, který vysílá nové díly v každý všední den.

Nepřehlédněte

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Protože se příběhy v seriálu Tangled dále rozvíjí, rozhodli jsme se pro vás aktualizovat naši databázi postav a herců. Postavy spolu s herci najdete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama