Tangled (Na vlásku: Seriál) Bratři Přerazilové

Bratři Přerazilové

Bratři Přerazilové

Páreček zlodějů, který spolupracoval s Flynnem.

Sezóny 4
2010 - 2019

Bratři Přerazilové jsou dvojčata, která od sebe nejde téměř rozlišit. První z bratrů má licousy a na pravé tváři jizvu. Nosí zelené triko bez rukávů a jeho zbraní je dlouhý meč. Druhý z nich nosí podobné tričko jako jeho dvojče, ale má pod ním triko s dlouhým rukávem, na levém oku nosí pásku a pod ní má jizvu. Kromě toho druhé dvojče nemluví.

S dvojčaty jsme se poprvé setkali, když spolu s Flynnem Rychlíkem kradli princezninu královskou korunu ze zámku v Coroně. Flynn však tyto dva podrazil a sám s korunou uprchl. Bratři byli krátce zajati, a poté se spojili s matkou Gothel, která jim pomohla získat zpět ukradenou korunu a Flynna.


Bratři byli později chyceni a uvězněni ve vězení, odkud se jim podařilo utéct a unést Flynna s Cassandrou, kterým se nakonec podařilo uprchnout. Královská stráž bratry opět dopadla a znovu zavřela do šatlavy.

Bratři Přerazilové se objevili v…

  • Na vlásku
  • Na vlásku šťastně až navěky
  • Na vlásku: Seriál

Foto: Disney

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Tangled na českém Disney Channel

Pokud neumíte moc dobře anglicky a marně čekáte na české titulky, které se nedostavují, tak se můžete na seriál Na Vlásku podívat na české stanici Disney Channel, který vysílá nové díly v každý všední den.

Nepřehlédněte

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Protože se příběhy v seriálu Tangled dále rozvíjí, rozhodli jsme se pro vás aktualizovat naši databázi postav a herců. Postavy spolu s herci najdete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás