Tangled (Na vlásku: Seriál)
88/100 - 8×

Tangled(Na vlásku: Seriál)(Rapunzel's Tangled Adventure)

Seriál Na vlásku sleduje počínání Lociky, která se seznamuje se svými rodiči, královstvím a lidem v Coroně, a zjišťuje, že se toho musí ještě hodně naučit, než doopravdy přijme svůj královský osud a vdá se. Locika vyhledává nová dobrodružství, což se nelíbí jejímu otci, a na cestě ji doprovází okouzlující Evžen, kurážný Pascal, věrný kůň Maximus a další její noví přátelé.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Disney Channel | 23 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Zachary Levi (Flynn Rychlík), Mandy Moore (Locika), Eden Espinosa (Cassandra), Dee Bradley Baker (Pascal), Dee Bradley Baker (Maximus), Donna Murphy (Gothel), M.C. Gainey (Kapitán stráží), Clancy Brown (Král Frederic), Julie Bowen (Královna Arianna), Jeremy Jordan (Varian), Richard Kind (Monty), Ron Perlman (Bratři Přerazilové), James Monroe Iglehart (Lance Valibuk)

Bratři Přerazilové

Bratři Přerazilové

Páreček zlodějů, který spolupracoval s Flynnem.

Sezóny 4
2010 - 2019

Bratři Přerazilové jsou dvojčata, která od sebe nejde téměř rozlišit. První z bratrů má licousy a na pravé tváři jizvu. Nosí zelené triko bez rukávů a jeho zbraní je dlouhý meč. Druhý z nich nosí podobné tričko jako jeho dvojče, ale má pod ním triko s dlouhým rukávem, na levém oku nosí pásku a pod ní má jizvu. Kromě toho druhé dvojče nemluví.

S dvojčaty jsme se poprvé setkali, když spolu s Flynnem Rychlíkem kradli princezninu královskou korunu ze zámku v Coroně. Flynn však tyto dva podrazil a sám s korunou uprchl. Bratři byli krátce zajati, a poté se spojili s matkou Gothel, která jim pomohla získat zpět ukradenou korunu a Flynna.

Bratři byli později chyceni a uvězněni ve vězení, odkud se jim podařilo utéct a unést Flynna s Cassandrou, kterým se nakonec podařilo uprchnout. Královská stráž bratry opět dopadla a znovu zavřela do šatlavy.

Bratři Přerazilové se objevili v…

  • Na vlásku
  • Na vlásku šťastně až navěky
  • Na vlásku: Seriál

Foto: Disney

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Tangled na českém Disney Channel

Pokud neumíte moc dobře anglicky a marně čekáte na české titulky, které se nedostavují, tak se můžete na seriál Na Vlásku podívat na české stanici Disney Channel, který vysílá nové díly v každý všední den.

Nepřehlédněte

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Protože se příběhy v seriálu Tangled dále rozvíjí, rozhodli jsme se pro vás aktualizovat naši databázi postav a herců. Postavy spolu s herci najdete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama