Tangled (Na vlásku: Seriál)
88/100 - 8×

Tangled(Na vlásku: Seriál)(Rapunzel's Tangled Adventure)

Seriál Na vlásku sleduje počínání Lociky, která se seznamuje se svými rodiči, královstvím a lidem v Coroně, a zjišťuje, že se toho musí ještě hodně naučit, než doopravdy přijme svůj královský osud a vdá se. Locika vyhledává nová dobrodružství, což se nelíbí jejímu otci, a na cestě ji doprovází okouzlující Evžen, kurážný Pascal, věrný kůň Maximus a další její noví přátelé.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Disney Channel | 23 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Zachary Levi (Flynn Rychlík), Mandy Moore (Locika), Eden Espinosa (Cassandra), Dee Bradley Baker (Pascal), Dee Bradley Baker (Maximus), Donna Murphy (Gothel), M.C. Gainey (Kapitán stráží), Clancy Brown (Král Frederic), Julie Bowen (Královna Arianna), Jeremy Jordan (Varian), Richard Kind (Monty), Ron Perlman (Bratři Přerazilové), James Monroe Iglehart (Lance Valibuk)

Královna Arianna

Královna Arianna

Manželka Frederica a matka Lociky.

Sezóny 4
2010 - 2020

Arianna je královnou v království Corona. Když bývala mladší, tak byla velmi podobná své dceři, Locice. V té době podobně jako její dcera nevěděla, co si má ve světě počít, a proto se vydala hledat svůj osud. Během tohoto období žila jako dobrodružka a prozkoumávala vzdálené kontinenty, zápolila s ničivými bouřemi a pomáhala místní obyvatelům obnovovat jejich domovy. Pak se seznámila s Fredericem, kterého si vzala, a přijala roli královny, která vládne moudře a milosrdně.

Když byla Arianna těhotná, tak smrtelně onemocněla. Všichni v království chtěli svou královnu zachránit a vydali se hledat magickou rostlinu, která by ji mohla vyléčit. Tu nakonec našli a díky tomu, že královna pozřela vývar z této květiny, se vyléčila a zároveň byly její dceři předány magické schopnosti rostliny.

Locika byla poté v den narození unesena Gothel, která ji po osmnáct let tajila, kdo doopravdy je a využívala její kouzelné schopnosti. Král s královnou od té doby byli smutní a každý rok na Locičiny narozeniny vypouštěli spolu se všemi obyvateli království do nebe lampiony v naději, že se jejich ztracená dcera jednoho dne vrátí.

Když byla Locina přivedena Evženem do paláce, aby se setkala se svými pravými rodiči, tak Arianna svou dceru ihned poznala a okamžitě ji objala.

Arianna se objevila v…

  • Na vlásku
  • Na vlásku šťastně až navěky
  • Tangled: Before Ever After
  • Na vlásku: Seriál

Foto: Disney

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Tangled na českém Disney Channel

Pokud neumíte moc dobře anglicky a marně čekáte na české titulky, které se nedostavují, tak se můžete na seriál Na Vlásku podívat na české stanici Disney Channel, který vysílá nové díly v každý všední den.

Nepřehlédněte

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Protože se příběhy v seriálu Tangled dále rozvíjí, rozhodli jsme se pro vás aktualizovat naši databázi postav a herců. Postavy spolu s herci najdete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama