Tangled (Na vlásku: Seriál)
88/100 - 8×

Tangled(Na vlásku: Seriál)(Rapunzel's Tangled Adventure)

Seriál Na vlásku sleduje počínání Lociky, která se seznamuje se svými rodiči, královstvím a lidem v Coroně, a zjišťuje, že se toho musí ještě hodně naučit, než doopravdy přijme svůj královský osud a vdá se. Locika vyhledává nová dobrodružství, což se nelíbí jejímu otci, a na cestě ji doprovází okouzlující Evžen, kurážný Pascal, věrný kůň Maximus a další její noví přátelé.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Disney Channel | 23 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Zachary Levi (Flynn Rychlík), Mandy Moore (Locika), Eden Espinosa (Cassandra), Dee Bradley Baker (Pascal), Dee Bradley Baker (Maximus), Donna Murphy (Gothel), M.C. Gainey (Kapitán stráží), Clancy Brown (Král Frederic), Julie Bowen (Královna Arianna), Jeremy Jordan (Varian), Richard Kind (Monty), Ron Perlman (Bratři Přerazilové), James Monroe Iglehart (Lance Valibuk)

Flynn Rychlík

Flynn Rychlík

Bývalý zloděj a současný přítel Lociky.

Sezóny 5
2010 - 2020

Evžen Houžvička známější pod jménem Flynn Rychlík nikdy nepoznal své rodiče a většinu dětství strávil v sirotčinci. Sirotci k němu velmi vzhlíželi a brali ho jako svého staršího bratra. Každou noc jim Evžen četl příběhy o Flynniganu Rychlíkovi, který zažíval neuvěřitelná dobrodružství na každém kroku. Čím víc tuto knihu Evžen četl, tím víc snil o takovémto osudu a rozhodl se oprostit od života v sirotčinci.

Nakonec Evžen vyrůstal sám a stal se z něj dobrodruh a nadaný jezdec. Brzo si začal říkat Flynn Rychlík po svém oblíbeném dětském hrdinovi. Z Flynna se brzo stal nechvalně známý zloděj v Coroně i navzdory tomu, že původní Flynn nebyl zlodějem. Flynna brzy pohltila jeho nová ambice a začal se stranit lidí. Jeho vysněný život byl plný peněz a svobody hodně daleko od všech ostatních. Nakonec se mu dostalo skoro všeho, po čem kdy toužil a to i přes to, že byl neustále na útěku.

Vše, po čem toužil, mu najednou přišlo zbytečné v ten den, kdy potkal Lociku. Když Flynn poprvé tuto osamělou dívku v odlehlé věži potkal, tak ho ze začátku štvala, protože jej donutila, aby ji vzal na vypouštění lampionů. Za odměnu měl dostat zpět korunu, kterou dříve ukradl a kterou před ním Locika schovala.

Jak tak trávil čas s Locikou, tak postupem času začal respektovat a začalo mu na ní záležet. Flynn se tedy vzdal svého snu o bohatství a samotě a nahradil jej novým. Zamiloval se do ztracené princezny a pomohl jí najít cestu zpět k jejím královským rodičům.

Evžen zase začal užívat své rodné jméno a přestal s loupením. O pár let později si vzal Lociku a momentálně žijí šťastně až na věky.

Flynn se objevil v…

  • Na vlásku
  • Na vlásku šťastně až navěky
  • Tangled: Before Ever After
  • Na vlásku: Seriál

Foto: Disney

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Tangled na českém Disney Channel

Pokud neumíte moc dobře anglicky a marně čekáte na české titulky, které se nedostavují, tak se můžete na seriál Na Vlásku podívat na české stanici Disney Channel, který vysílá nové díly v každý všední den.

Nepřehlédněte

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Protože se příběhy v seriálu Tangled dále rozvíjí, rozhodli jsme se pro vás aktualizovat naši databázi postav a herců. Postavy spolu s herci najdete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama