Tangled (Na vlásku: Seriál)
88/100 - 8×

Tangled(Na vlásku: Seriál)(Rapunzel's Tangled Adventure)

Seriál Na vlásku sleduje počínání Lociky, která se seznamuje se svými rodiči, královstvím a lidem v Coroně, a zjišťuje, že se toho musí ještě hodně naučit, než doopravdy přijme svůj královský osud a vdá se. Locika vyhledává nová dobrodružství, což se nelíbí jejímu otci, a na cestě ji doprovází okouzlující Evžen, kurážný Pascal, věrný kůň Maximus a další její noví přátelé.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Disney Channel | 23 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Zachary Levi (Flynn Rychlík), Mandy Moore (Locika), Eden Espinosa (Cassandra), Dee Bradley Baker (Pascal), Dee Bradley Baker (Maximus), Donna Murphy (Gothel), M.C. Gainey (Kapitán stráží), Clancy Brown (Král Frederic), Julie Bowen (Královna Arianna), Jeremy Jordan (Varian), Richard Kind (Monty), Ron Perlman (Bratři Přerazilové), James Monroe Iglehart (Lance Valibuk)

Kapitán stráží

Kapitán stráží

Kapitán stráží v království Corona.

Sezóny 3
2010 - 2020

Kapitán stráží tráví většinu času prací, aby se ujistil, že je království v bezpečí a nehrozí mu žádné nebezpečí. Někdy v průběhu svého života si adoptoval holčičku jménem Cassandra, kterou vychoval jako vlastní dceru. Cassandru má nadevše rád a je vůči ní ochranářský. Kapitán ji vychoval, aby byla silná a nezávislá a porozuměla důležitosti tvrdé práce, která ji dokáže vynést k vysněným cílům.

Kapitán je drsný a praktický a přísně dodržuje pravidla. Netoleruje kriminalitu a bude stíhat všechny, co urazí královskou korunu. Se zločinci nemá slitování a neprokazuje jim žádné sympatie. I přesto však kapitán není tak krutý, jak se může zdát. Dokáže být skromný a přiznat své chyby, i když je to člověk, který si většinou bude stát za svým.

Kapitán strážíse objevil v…

  • Na vlásku
  • Tangled: Before Ever After
  • Na vlásku: Seriál

Foto: Disney

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Tangled na českém Disney Channel

Pokud neumíte moc dobře anglicky a marně čekáte na české titulky, které se nedostavují, tak se můžete na seriál Na Vlásku podívat na české stanici Disney Channel, který vysílá nové díly v každý všední den.

Nepřehlédněte

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Protože se příběhy v seriálu Tangled dále rozvíjí, rozhodli jsme se pro vás aktualizovat naši databázi postav a herců. Postavy spolu s herci najdete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama