Tangled (Na vlásku: Seriál) Kapitán stráží

Kapitán stráží

Kapitán stráží

Kapitán stráží v království Corona.

Sezóny 3
2010 - 2020

Kapitán stráží tráví většinu času prací, aby se ujistil, že je království v bezpečí a nehrozí mu žádné nebezpečí. Někdy v průběhu svého života si adoptoval holčičku jménem Cassandra, kterou vychoval jako vlastní dceru. Cassandru má nadevše rád a je vůči ní ochranářský. Kapitán ji vychoval, aby byla silná a nezávislá a porozuměla důležitosti tvrdé práce, která ji dokáže vynést k vysněným cílům.

Kapitán je drsný a praktický a přísně dodržuje pravidla. Netoleruje kriminalitu a bude stíhat všechny, co urazí královskou korunu. Se zločinci nemá slitování a neprokazuje jim žádné sympatie. I přesto však kapitán není tak krutý, jak se může zdát. Dokáže být skromný a přiznat své chyby, i když je to člověk, který si většinou bude stát za svým.


Kapitán strážíse objevil v…

  • Na vlásku
  • Tangled: Before Ever After
  • Na vlásku: Seriál

Foto: Disney

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Tangled na českém Disney Channel

Pokud neumíte moc dobře anglicky a marně čekáte na české titulky, které se nedostavují, tak se můžete na seriál Na Vlásku podívat na české stanici Disney Channel, který vysílá nové díly v každý všední den.

Nepřehlédněte

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Protože se příběhy v seriálu Tangled dále rozvíjí, rozhodli jsme se pro vás aktualizovat naši databázi postav a herců. Postavy spolu s herci najdete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás