Tangled (Na vlásku: Seriál)
88/100 - 8×

Tangled(Na vlásku: Seriál)(Rapunzel's Tangled Adventure)

Seriál Na vlásku sleduje počínání Lociky, která se seznamuje se svými rodiči, královstvím a lidem v Coroně, a zjišťuje, že se toho musí ještě hodně naučit, než doopravdy přijme svůj královský osud a vdá se. Locika vyhledává nová dobrodružství, což se nelíbí jejímu otci, a na cestě ji doprovází okouzlující Evžen, kurážný Pascal, věrný kůň Maximus a další její noví přátelé.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Disney Channel | 23 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Zachary Levi (Flynn Rychlík), Mandy Moore (Locika), Eden Espinosa (Cassandra), Dee Bradley Baker (Pascal), Dee Bradley Baker (Maximus), Donna Murphy (Gothel), M.C. Gainey (Kapitán stráží), Clancy Brown (Král Frederic), Julie Bowen (Královna Arianna), Jeremy Jordan (Varian), Richard Kind (Monty), Ron Perlman (Bratři Přerazilové), James Monroe Iglehart (Lance Valibuk)

Maximus

Maximus

Královský oř, který pomáhal dopadnout Flynna.

Sezóny 5
2010 - 2020

Maximus je královský oř, kterého původně vlastnil kapitán stráží Corony. Maximus se pak při honbě za Flynnem Rychlíkem od svého pána oddělil a vydal se na vlastní pěst pátrat po zloději, který ukradl královskou korunu. Kdyby se do sporu mezi těmi dvěma nezapojila Locika, tak by Flynna Maximus hned odvedl do žaláře.

Navzdory tomu, že při stopování je ve vedení kapitán stráží a Maximus je druhý, tak je tento kůň extrémně odhodlaný dělat svou práci. Stejně jako jeho nadřízený bere svou pozici vážně a nesoucítí s nikým, kdo poruší zákon. V Coroně platí, že právě Maximus je hrozivější než jeho lidští společníci, když dojde na střet s nějakým zločincem.

Díky respektu k zákonu viděl Flynna jako nenapravitelného zločince a chtěl ho za každou cenu dostat za mříže. Navzdory jejich rivalitě Maximus trochu povolil, když se setkal s Locikou, protože se do té doby cítil nedoceněný a Locika to změnila. Kromě Lociky ho dokážou obměkčit také jablka.

Maximus se objevil v…

  • Na vlásku
  • Na vlásku šťastně až navěky
  • Tangled: Before Ever After
  • Na vlásku: Seriál

Foto: Disney

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Tangled na českém Disney Channel

Pokud neumíte moc dobře anglicky a marně čekáte na české titulky, které se nedostavují, tak se můžete na seriál Na Vlásku podívat na české stanici Disney Channel, který vysílá nové díly v každý všední den.

Nepřehlédněte

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Protože se příběhy v seriálu Tangled dále rozvíjí, rozhodli jsme se pro vás aktualizovat naši databázi postav a herců. Postavy spolu s herci najdete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama