Tangled (Na vlásku: Seriál) Monty

Monty

Monty

Postarší majitel obchodu s cukrovinkami.

Sezóny 1
2017 - 2019

Montgomeryho znají vši jako strýčka Montyho, toho nejhodnějšího člověka v Coroně. Monty je vlastníkem obchodu s cukrovinkami a všichni jej mají rádi. Navzdory tomu, že jeho reputace říká, že je nejhodnějším člověkem v Coroně, nemá rád princeznu Lociku, protože změnila tradice v království.

Monty pochází z rodiny, která několikrát po sobě vyhrála soutěž v chytání sysla. Montymu se nikdy nepodařilo vyhrát. To se však změnilo s příchodem Lociky, která mu v přestrojení pomohla vyplnit jeho sen. Navzdory tomu, že mu Locika pomohla a zachránila mu život, ji Monty pořád nemá rád, ale není to už taková nenávist, jakou cítil na začátku.


Monty se objevil v…

  • Na vlásku: Seriál

Foto: Disney

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Tangled na českém Disney Channel

Pokud neumíte moc dobře anglicky a marně čekáte na české titulky, které se nedostavují, tak se můžete na seriál Na Vlásku podívat na české stanici Disney Channel, který vysílá nové díly v každý všední den.

Nepřehlédněte

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Protože se příběhy v seriálu Tangled dále rozvíjí, rozhodli jsme se pro vás aktualizovat naši databázi postav a herců. Postavy spolu s herci najdete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás