Tangled (Na vlásku: Seriál)
88/100 - 8×

Tangled(Na vlásku: Seriál)(Rapunzel's Tangled Adventure)

Seriál Na vlásku sleduje počínání Lociky, která se seznamuje se svými rodiči, královstvím a lidem v Coroně, a zjišťuje, že se toho musí ještě hodně naučit, než doopravdy přijme svůj královský osud a vdá se. Locika vyhledává nová dobrodružství, což se nelíbí jejímu otci, a na cestě ji doprovází okouzlující Evžen, kurážný Pascal, věrný kůň Maximus a další její noví přátelé.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Disney Channel | 23 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Zachary Levi (Flynn Rychlík), Mandy Moore (Locika), Eden Espinosa (Cassandra), Dee Bradley Baker (Pascal), Dee Bradley Baker (Maximus), Donna Murphy (Gothel), M.C. Gainey (Kapitán stráží), Clancy Brown (Král Frederic), Julie Bowen (Královna Arianna), Jeremy Jordan (Varian), Richard Kind (Monty), Ron Perlman (Bratři Přerazilové), James Monroe Iglehart (Lance Valibuk)

Lance Valibuk

Lance Valibuk

Flynnův nejlepší přítel a jeho bývalý partner ve zločinu.

Sezóny 2
2017 - 2019

Arnwaldo Schnitz osiřel, když byl ještě malý. V sirotčinci mu pak byl jediným přítelem kluk jménem Evžen Houžvička. Ti dva si byli blízcí jako bratři a považovali jeden druhého za rodinu.

Když byli trochu starší, tak sirotčinec opustili a dali se na zločineckou dráhu pod přezdívkami Lance Valibuk a Flynn Rychlík. Dvojici zlodějů doprovázel jeden další zloděj, který sloužil Baronovi. Při jedné loupeži, která zahrnovala královnu Ariannu, byli Lance a Evžen rozděleni a osm let o sobě neslyšeli.

Lance je zdvořilý, okouzlující a chytrý. Protože se stejně jako Flynn stal zlodějem, tak uvažuje jako zloděj a má trochu pomatené uvažování když přijde na to, co je správné a co ne, což ho to dělá nedůvěryhodným. Poprvé nám byl představen jako nevyléčitelný lhář, který manipuluje ostatními, aby udělali, to co chce on. Kromě toho je celkem neškodný. Dokáže se také omluvit za své lhaní a chyby, které způsobil.

Pozdější Lancovo dobré chování, vlídnost a oddanost mu vysloužila to, že je v Coroně vždy vítaným hostem. Lance se bojí pavouků a přesto, že se změnil, si neříká opět svým pravým jménem jako jeho kamarád, ale raději vystupuje pod svým alias. Poté, co si Attila otevřel vlastní pekárnu, se Lance stal kuchařem v hostinci U Zmuchlaného káčátka.

Lance se objevil v…

  • Na vlásku: Seriál

Foto: Disney

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Tangled na českém Disney Channel

Pokud neumíte moc dobře anglicky a marně čekáte na české titulky, které se nedostavují, tak se můžete na seriál Na Vlásku podívat na české stanici Disney Channel, který vysílá nové díly v každý všední den.

Nepřehlédněte

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Protože se příběhy v seriálu Tangled dále rozvíjí, rozhodli jsme se pro vás aktualizovat naši databázi postav a herců. Postavy spolu s herci najdete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama