Tangled (Na vlásku: Seriál)
88/100 - 8×

Tangled(Na vlásku: Seriál)(Rapunzel's Tangled Adventure)

Seriál Na vlásku sleduje počínání Lociky, která se seznamuje se svými rodiči, královstvím a lidem v Coroně, a zjišťuje, že se toho musí ještě hodně naučit, než doopravdy přijme svůj královský osud a vdá se. Locika vyhledává nová dobrodružství, což se nelíbí jejímu otci, a na cestě ji doprovází okouzlující Evžen, kurážný Pascal, věrný kůň Maximus a další její noví přátelé.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Disney Channel | 23 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Zachary Levi (Flynn Rychlík), Mandy Moore (Locika), Eden Espinosa (Cassandra), Dee Bradley Baker (Pascal), Dee Bradley Baker (Maximus), Donna Murphy (Gothel), M.C. Gainey (Kapitán stráží), Clancy Brown (Král Frederic), Julie Bowen (Královna Arianna), Jeremy Jordan (Varian), Richard Kind (Monty), Ron Perlman (Bratři Přerazilové), James Monroe Iglehart (Lance Valibuk)

Cassandra

Cassandra

Locičina přítelkyně a komorná. Dcera velitele královských stráží.

Sezóny 2
2017 - 2020

Cassandra nikdy nepoznala svoje rodiče. Byla adoptována a vychována jako dcera kapitána stráží v Coroně. Tato mladá žena je obratná bojovnice, která je silná a mimořádně zdatná. Sní o tom, že se stane součástí královských stráží, ale v současné době slouží v paláci jako Locičina komorná.

Kromě toho je stejně jako Pascal blízkou přítelkyní princezny. Té musí být vždy k dispozici a zároveň jí dělá i ochránkyni. Kromě toho dělá také běžné věci, které mají služebné v paláci na starost. Cassandra je sarkastická a má suchý smysl pro humor. Je také inteligentní a často uráží Evžena takovými způsoby, kterým on sám často nerozumí.

Cassandra si libuje v dobrodružství, žije naplno a ráda zažívá nové věci. I přesto, že je oddaná králi Fredericovi a královně Arianně, je ochotná porušit pravidla a riskovat svou práci, ve prospěch Locičiných snů a štěstí.

Cassandra se objevila v…

  • Tangled: Before Ever After
  • Na vlásku: Seriál

Foto: Disney

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Tangled na českém Disney Channel

Pokud neumíte moc dobře anglicky a marně čekáte na české titulky, které se nedostavují, tak se můžete na seriál Na Vlásku podívat na české stanici Disney Channel, který vysílá nové díly v každý všední den.

Nepřehlédněte

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Protože se příběhy v seriálu Tangled dále rozvíjí, rozhodli jsme se pro vás aktualizovat naši databázi postav a herců. Postavy spolu s herci najdete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama