Tangled (Na vlásku: Seriál) Cassandra

Cassandra

Cassandra

Locičina přítelkyně a komorná. Dcera velitele královských stráží.

Sezóny 2
2017 - 2020

Cassandra nikdy nepoznala svoje rodiče. Byla adoptována a vychována jako dcera kapitána stráží v Coroně. Tato mladá žena je obratná bojovnice, která je silná a mimořádně zdatná. Sní o tom, že se stane součástí královských stráží, ale v současné době slouží v paláci jako Locičina komorná.

Kromě toho je stejně jako Pascal blízkou přítelkyní princezny. Té musí být vždy k dispozici a zároveň jí dělá i ochránkyni. Kromě toho dělá také běžné věci, které mají služebné v paláci na starost. Cassandra je sarkastická a má suchý smysl pro humor. Je také inteligentní a často uráží Evžena takovými způsoby, kterým on sám často nerozumí.


Cassandra si libuje v dobrodružství, žije naplno a ráda zažívá nové věci. I přesto, že je oddaná králi Fredericovi a královně Arianně, je ochotná porušit pravidla a riskovat svou práci, ve prospěch Locičiných snů a štěstí.

Cassandra se objevila v…

  • Tangled: Before Ever After
  • Na vlásku: Seriál

Foto: Disney

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Tangled na českém Disney Channel

Pokud neumíte moc dobře anglicky a marně čekáte na české titulky, které se nedostavují, tak se můžete na seriál Na Vlásku podívat na české stanici Disney Channel, který vysílá nové díly v každý všední den.

Nepřehlédněte

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Protože se příběhy v seriálu Tangled dále rozvíjí, rozhodli jsme se pro vás aktualizovat naši databázi postav a herců. Postavy spolu s herci najdete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás