Tangled (Na vlásku: Seriál) Varian

Varian

Varian

Mladý alchymista, který má rád Cassandru.

Sezóny 1
2017 - 2020

Varian je čtrnáctiletý štíhlý mladík s pihami, se kterým se LocikaCassandrou setkali, když potřebovaly ty dvě pomoct s princezninými nově narostlými kouzelnými vlasy. Varian je inteligentní vědec a alchymista, který nevěří v kouzla a snaží se všechny problémy řešit vědeckou cestou. I přesto byly jeho experimenty považovány za kouzla, což ostatní přimělo věřit, že je to jakýsi čaroděj,

Za jeho experimenty stojí dobré záměry. Chtěl aby na něj a na to, co vytvořil, byl jeho otec pyšný. Navzdory svému intelektu je v některých případech Varian docela naivní. Přestože je nadaným vynálezcem a alchymistou, tak se jeho výtvory většinou obrátí proti němu a nadělají více škody než užitku.


Rád si přečte o dobrodružstvích Flynna Rychlíka. Varian se stal jeho největším fanouškem kvůli jeho odvaze a bojovým schopnostem. Vzrušení z tohoto hrdiny však opadlo, když si Evžen Houžvička propůjčil jeho jméno a páchal s ním škody ve jménu zločinu.

Varian se objevil v…

  • Na vlásku: Seriál

Foto: Disney

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Tangled na českém Disney Channel

Pokud neumíte moc dobře anglicky a marně čekáte na české titulky, které se nedostavují, tak se můžete na seriál Na Vlásku podívat na české stanici Disney Channel, který vysílá nové díly v každý všední den.

Nepřehlédněte

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Protože se příběhy v seriálu Tangled dále rozvíjí, rozhodli jsme se pro vás aktualizovat naši databázi postav a herců. Postavy spolu s herci najdete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás