Tangled (Na vlásku: Seriál)
88/100 - 8×

Tangled(Na vlásku: Seriál)(Rapunzel's Tangled Adventure)

Seriál Na vlásku sleduje počínání Lociky, která se seznamuje se svými rodiči, královstvím a lidem v Coroně, a zjišťuje, že se toho musí ještě hodně naučit, než doopravdy přijme svůj královský osud a vdá se. Locika vyhledává nová dobrodružství, což se nelíbí jejímu otci, a na cestě ji doprovází okouzlující Evžen, kurážný Pascal, věrný kůň Maximus a další její noví přátelé.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Disney Channel | 23 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Zachary Levi (Flynn Rychlík), Mandy Moore (Locika), Eden Espinosa (Cassandra), Dee Bradley Baker (Pascal), Dee Bradley Baker (Maximus), Donna Murphy (Gothel), M.C. Gainey (Kapitán stráží), Clancy Brown (Král Frederic), Julie Bowen (Královna Arianna), Jeremy Jordan (Varian), Richard Kind (Monty), Ron Perlman (Bratři Přerazilové), James Monroe Iglehart (Lance Valibuk)

Varian

Varian

Mladý alchymista, který má rád Cassandru.

Sezóny 1
2017 - 2020

Varian je čtrnáctiletý štíhlý mladík s pihami, se kterým se LocikaCassandrou setkali, když potřebovaly ty dvě pomoct s princezninými nově narostlými kouzelnými vlasy. Varian je inteligentní vědec a alchymista, který nevěří v kouzla a snaží se všechny problémy řešit vědeckou cestou. I přesto byly jeho experimenty považovány za kouzla, což ostatní přimělo věřit, že je to jakýsi čaroděj,

Za jeho experimenty stojí dobré záměry. Chtěl aby na něj a na to, co vytvořil, byl jeho otec pyšný. Navzdory svému intelektu je v některých případech Varian docela naivní. Přestože je nadaným vynálezcem a alchymistou, tak se jeho výtvory většinou obrátí proti němu a nadělají více škody než užitku.

Rád si přečte o dobrodružstvích Flynna Rychlíka. Varian se stal jeho největším fanouškem kvůli jeho odvaze a bojovým schopnostem. Vzrušení z tohoto hrdiny však opadlo, když si Evžen Houžvička propůjčil jeho jméno a páchal s ním škody ve jménu zločinu.

Varian se objevil v…

  • Na vlásku: Seriál

Foto: Disney

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Tangled na českém Disney Channel

Pokud neumíte moc dobře anglicky a marně čekáte na české titulky, které se nedostavují, tak se můžete na seriál Na Vlásku podívat na české stanici Disney Channel, který vysílá nové díly v každý všední den.

Nepřehlédněte

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Protože se příběhy v seriálu Tangled dále rozvíjí, rozhodli jsme se pro vás aktualizovat naši databázi postav a herců. Postavy spolu s herci najdete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama