TRON: Uprising (TRON: Povstání)
92/100 - 15×

TRON: Uprising(TRON: Povstání)

Série zasazená do časového období mezi filmy Tron a Tron: Legacy sleduje osudy Becka, mladého programu, který se stane učedníkem Trona, největšího bojovníka, kterého kdy počítačový svět Síť poznal. Postupně se stává vůdcem revolty proti dobyvačnému programu Clu a jeho přisluhovačům.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney XD | 30 minut
žánr
Akční, Animovaný, Sci-fi
hrají
Elijah Wood (Beck), Bruce Boxleitner (Tron), Emmanuelle Chriqui (Paige), Mandy Moore (Mara), Lance Henriksen (Generál Tesler), Fred Tatasciore (Clu 2)


Mara

Mara
Sezóny 1
2012 - 2013

Životní status: Naživu

Barva obvodu: Bílá, žlutá


Pohlaví: Žena

Profese:

     - Automechanik

Spojenci:

     - Beck

     - Zed

     - Able

     - Bodhi


     Základní informace o postavě:

     Mara patří mezi Beckovi nejlepší přátele a je to také jeho spolupracovnice v Ableově garáži. Její primární specializací je výroba smrtících zbraní a vozidel. Mara dala průchod svým citům, když vyjádřila obdiv k odpadlíkovi, aniž by měla sebemenší tušení, o koho se vůbec jedná.


     Život před okupací:

     Mara pracuje v Ableově garáži po většinu svého života. Její primární specializací je výroba nejničivějších zbraní a vozidel v celé Síti. Téměř všechen volný čas tráví se svými přáteli Beckem, Zedem a Bodhim, mezi jejich nejoblíbenější činnosti patří souboje se světelnými disky a také časté návštěvy místním klubu „Konečná“.


     Okupace:

     Poté, co se velitel Clu zmocnil města Argon, jeden z Mařiných nejlepších přátel, Bohdi, byl vymazán přímo před očima Mary a jejích přátel Becka a Zeda. Tato událost s Marou pořádně zamávala, ale na rozdíl od Becka se držela stranou.

     Uvěznění:

     Nedlouho na to byla zničena socha velitele Clu, která do té doby stála na náměstí, neznámým programem v převleku Trona. Velitel celé okupace města Argon, generál Tessler se následně na to rozhodl zajímat programy a donutit je bojovat proti době v Koloseu. Mezi zajatce patřili i Mara a její kamarád Zed.

     Společně s dalšími programy byli odvedeni k transportu, který je měl odvézt k již zmíněnému Koloseu. Když už se zdálo, že je vše ztraceno, trať, po které transport jel, se náhle zhroutila a transport tak vykolejil. Za pomoci jednoho z černých strážců se Beckovi, v převleku, podařilo Maru a Zeda spolu s dalšími programy, osvobodit.


     Vztahy:

     Beck:

     Zed:

     Bohdi:

     Able:

     Odpadlík/Tron:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama