TRON: Uprising (TRON: Povstání)
92/100 - 15×

TRON: Uprising(TRON: Povstání)

Série zasazená do časového období mezi filmy Tron a Tron: Legacy sleduje osudy Becka, mladého programu, který se stane učedníkem Trona, největšího bojovníka, kterého kdy počítačový svět Síť poznal. Postupně se stává vůdcem revolty proti dobyvačnému programu Clu a jeho přisluhovačům.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney XD | 30 minut
žánr
Akční, Animovaný, Sci-fi
hrají
Elijah Wood (Beck), Bruce Boxleitner (Tron), Emmanuelle Chriqui (Paige), Mandy Moore (Mara), Nate Corddry (Zed), Reginald VelJohnson (Able), Lance Henriksen (Generál Tesler), Fred Tatasciore (Clu 2)

Paige

Paige

Podplukovnice generála Teslera, která je často na stopě Odpadlíkovi.

Sezóny 1
2012 - 2013

Životní status: Naživu

Barva obvodu: Červená

Pohlaví: Žena

Funkce:

     - Polní velitelka generála Tesslera

Vybavení:

     - Světelný disk (identifikační)

Ovladatelná vozidla:

     - Světlocykl (Světelná motorka)

     - Světlovrtulník (Světelný vrtulník)

Spojenci:

     - General Tessler

     - Stráže

     - Černý strážce


     Základní informace o postavě:

     Paige je jednou z hlavní záporných postav seriálu. Vykonává funkci polní velitelky generála Tesslera. Sama Paige prodělala ve svém životě několik nelehkých situací. Při jedné z bitev přišla Paige o vlastní rodinu a naštěstí pro ni byla zachráněna samotným generálem Tesslerem. Toto vyústilo v hlubokou oddanost ke generálovi, což jí občas dostane do míst, kam by se ani sama nechtěla dostat. Beck je pro Paige úhlavním nepřítelem, ale nakonec také předmětem její touhy.


     Okupace:

     Paige byla přítomna při obsazení města Argon vojáky generála Tesslera. Poté, co mladý program v převleku Trona zničil sochu samotného Clu, která stála na náměstí, Paige neznámého odpadlíka pronásledovala. Vše nakonec vyústilo v souboj, který pokračoval i ve světlovrtulníku. Beckovi se nakonec podařilo před Paige uprchnout a ta tak byla donucena s poškozeným vrtulníkem k návratu na základnu.

     Nedlouho na to se Paige vydala do ulic města, s jasným posláním od generála Tesslera. Všem programům oznámila, že díky činům neznámého odpadlíka se budou všechny programy během několika cyklů dobrovolně účastnit bojových her v Koloseu. Tessler měl však v plánu něco naprosto jiného a programy začal zajímat ihned. Paige vyjádřila svůj nesouhlas s generálovým rozhodnutím, ale nebylo to nic platné. Tester ji vmžiku odbil, že kdyby neselhala v první řadě ona, nemuselo k něčemu takovému vůbec dojít. Ovšem dostalo se jí konečné satisfakce, když Beck v převleku Trona Tesslera porazil.

     Když se dvěma programům podařilo utéct ze svého zajetí, když měly zrovna bojovat při hrách, Paige byla pověřena, aby je přivedla zpět. To se jí také nakonec povedlo. Když zjistila, o koho se jedná, rozhodla se jim situaci ještě více ztížit. Přivedla je zpátky do Kolosea, ale tentokrát spoutané k sobě. Beck a Cutler měli za úkol bojovat proti černým strážcům na světlocyklech. Ovšem ani tento plán Paige nevyšel a Beck s Cutlerem opět souboj vyhráli.

     Nedlouho na to byl Beck osvobozen a Cutler měl být vymazán. Poté, co se Beck vrátil pro Cutlera v převleku Trona, se za nimi Paige vydala, s tím, že je znovu zajme. Nastal dlouhý souboj a skončil jen díky tomu, že Beckův spolupracovník Zed zavedl gang zločinců na světlocyklech přímo k Paige. Ti Paige shodili a Beckovi s Cutlerem se podařilo zdárně utéct.


     Vztahy:

     Odpadlík/Tron:

     Generál Tessler:

     Pavel:

Foto: Disney XD

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů