TRON: Uprising (TRON: Povstání)
92/100 - 15×

TRON: Uprising(TRON: Povstání)

Série zasazená do časového období mezi filmy Tron a Tron: Legacy sleduje osudy Becka, mladého programu, který se stane učedníkem Trona, největšího bojovníka, kterého kdy počítačový svět Síť poznal. Postupně se stává vůdcem revolty proti dobyvačnému programu Clu a jeho přisluhovačům.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney XD | 30 minut
žánr
Akční, Animovaný, Sci-fi
hrají
Elijah Wood (Beck), Bruce Boxleitner (Tron), Mandy Moore (Mara), Lance Henriksen (Generál Tesler), Fred Tatasciore (Clu 2)


Generál Tesler

Generál Tesler
Sezóny 1
2012 - 2013

Životní status: Naživu

Barva obvodu: Červená


Pohlaví: Muž

Funkce:

     - Správce města Argon a velitel okupace

Spojenci:

     - Clu

     - Paige

     - Pavel

     - Stráže

     - Černý strážce


     Základní informace o postavě:

     Generál Tessler je hlavním záporným hrdinou celého seriálu. Tessler vykonává funkci jednoho z Cluových generálů, jak již bylo řečeno dříve, ale mimo to je velice ctižádostivý. Okupovanému městu Argon velí ze své velitelské lodi.


     Okupace:

     Tessler, jeden z Cluových generálů, byl pověřen úkolem, zmocnit se části Sítě, kde se nachází město Argon. To se mu také úspěšně podařilo, Argon lehce dobyl za pomocí svých vojsk. Ovšem vyskytly se i problémy, se kterými se Tessler musí vypořádat. Hlavním problémem je mladý program jménem Beck, který se rozhodl pomstít se poté, co na vlastní oči viděl jak jeden z Tesslerových vojáků vymazal jednoho z jeho nejlepších přátel, Bodiho.      Beckovi se podařilo zničit Cluovu sochu, která stála na náměstí a jako důsledek se Tessler rozhodl vydat rozkaz, že všechny vybrané programy se dobrovolně účastní bojových her v Koloseu. Poté, co se Beckovi v převleku Trona podařilo zastavit jeden z transportů, mířících právě k již zmíněnému Koloseu, Tessler si to nenechal líbit a celou situaci šel vyřešit sám. S „odpadlíkem“ se utkal tváří v tvář. Ale bohužel pro něj neuspěl a Beck tak mohl uprchnout. Během již zmíněného souboje, se Beckovi podařilo useknout Tesslerovi ruce a hned na to ho shodit z budovy. Bezmocný Tessler byl nakonec zachráněn Paige, která si neodpustila malý úšklebek na generálův účet.


     Schopnosti:

Jakmile se Tesslerovi ruce změní na jasně červené, dostane se mu schopnosti odrážet světelné disky a je také schopen pomocí nich uštědřit svému protivníkovi mocné údery.


     Vztahy:

     Clu:

     Odpadlík/Tron:

     Paige:

     Pavel:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama