Sendhil Ramamurthy

Sendhil Ramamurthy

Celé jméno: Sendhil Ramamurthy
Místo narození: Chicago, Illinois, USA
Známé projekty: Heroes, Beauty and the Beast, Covert Affairs

Datum narození: 17.5.1974 (43 let)

Sendhil Ramamurthy se narodil 17. května 1974 v Chicagu. Jeho rodina pochází z Tamil Nadu v Indii, ale vyrůstal v Anglii a Kanadě. Rodiče jsou lékaři a má jednu sestru, která je také doktorkou. Jeho bratranec je komik a režisér Jay Chandrasekhar. Sendhil je ženatý s herečkou Olgou Sosnovskou a mají spolu dvě děti, Halinu a Alexe.

Sendhil navštěvoval Tufts University, zpočátku s úmyslem vydat se ve stopách svých rodičů. O herectví se začal zajímat, když si vzal hodiny Úvodu do herectví. Po absolvování několika her se rozhodl změnit své profesní cíle. Odpromoval s bakalářským titulem. Poté navštěvoval Webber Douglas Academy of Dramatic Art v Londýně, kterou dokončil v roce 1999.


Mezi jeho nejznámější role patří role v těchto seriálech a filmech: Ultimate Force (2002), Heroes, Psych, Covert Affairs, Beauty and the Beast, CSI: Miami (2012), The Office (2012), Shor in the City (2011), It's a Wonderful Afterlife (2010), The Slammin' Salmon (2009) a In the Beginning (2000).


Hraje v

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.