Beauty and the Beast (Kráska a zvíře)
81/100 - 127×

Beauty and the Beast(Kráska a zvíře)

Návrat klasické pohádky v novém hávu – Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (Kristin Kreuk) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Romantický
hrají
Max Brown (Evan Marks), Kristin Kreuk (Catherine Chandlerová), Nicole Gale Anderson (Heather Chandlerová), Austin Basis (J.T. Forbes), Brian White (Joe Bishop), Nina Lisandrello (Tess Vargasová), Jay Ryan (Vincent Keller), Sendhil Ramamurthy (Gabe Lowan)

Gabe Lowan

Gabe Lowan

Gabriel Lowan, kterému nikdo neřekne jinak než Gabe, se v seriálu objeví asi v půlce první řady, jako státní návladní, který se objeví na Catherinině okrsku, aby jim pomohl s lovem na tzv. Ochránce, neboli Vincenta. Zpočátku to vypadá, že Gabe je záporák a Catherine to ještě pořádně zavaří, ale postupem času se ukazuje, že, když byl malý, byl Gabe stejně jako Vincent objektem pokusů Muirfieldu.

Sezóny 2
2013 - 2014

Prováděli na něm pokusy ve snaze vytvořit dokonalé super vojáky ještě dříve, než na Vincentovi. Když na něm s pokusy skončili, pomohla mu Catherinina matka Vanessa nalézt nový domov. Od té doby bylo jeho cílem zničit Muirfield.

Tyto pokusy na něm bohužel zanechaly větší následky, než má Vincent. Jeho tělo rychle degeneruje a své zvířecí stavy nedokáže ovládat a navíc si z nich nic nepamatuje. On a jeho přítelkyně se domnívají, že by mu Vincent mohl pomoci zachránit život.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hlemyzd52

Byl to sekáč!!! Do poslední chvíle jsem mu fandila.

28.2.2016 | 22:01:58
Drahu68

Zajímavá postava a sexy chlap

16.2.2016 | 0:43:46
Sonix1864

I když to byl záporák, stál za to…

22.7.2015 | 20:15:32

Seriál byl ukončen

Po čtyřech řadách byl seriál Beauty and the Beast ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama