Beauty and the Beast (Kráska a zvíře)
81/100 - 127×

Beauty and the Beast(Kráska a zvíře)

Návrat klasické pohádky v novém hávu – Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (Kristin Kreuk) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Romantický
hrají
Max Brown (Evan Marks), Kristin Kreuk (Catherine Chandlerová), Nicole Gale Anderson (Heather Chandlerová), Austin Basis (J.T. Forbes), Brian White (Joe Bishop), Nina Lisandrello (Tess Vargasová), Jay Ryan (Vincent Keller), Sendhil Ramamurthy (Gabe Lowan)

Postavy

 • Vincent Keller

  Vincent Keller

  Vincent Keller byl lékařem, ale po smrti svého bratra během útoků 11. září 2001 narukoval jako řada jiných k armádě, kde se stal terčem pokusů na lidech. Vláda se snažila vytvořit super vojáky (super rychlé, super silné…), ale něco se zvrtlo.

  Sezóny 4
  2012 - 2016
 • Catherine Chandlerová

  Catherine Chandlerová

  Když byla Catherine teenager, byla svědkem vraždy své matky. Ani ona by to nepřežila, kdyby ji někdo nezachránil. Catherine si celou dobu myslela, že to bylo nějaké zvíře a pravdu se dozví až po deseti letech, kdy vystudovala práva a stala se detektivem u newyorské policie.

  Sezóny 4
  2012 - 2016
 • Tess Vargasová

  Tess Vargasová

  Tess Vargasová je Catherininou partnerkou u newyorské policie, která vyniká především svým podezíráním Catherine, že má něco s kolegou patologem a svými hláškami o tom, jak si dává oraz od chlapů.

  Sezóny 4
  2012 - 2016
 • J.T. Forbes

  J.T. Forbes

  J.T. Forbes byl Vincentův spolubydlící na vysoké škole a poté, co se Vincent vrádí z armády „změněný“, J.T. v podstatě obětuje možnost mít normální život tomu, aby Vincenta chránil a pomohl mu najít lék na jeho stav.

  Sezóny 4
  2012 - 2016
 • Evan Marks

  Evan Marks

  Evan Marks pracuje jako patolog u newyorské policie, je Catherininým přítelem a je známý především tím, že nenechá žádnou sukni na pokoji. Často pomáhá Catherine s jejím neoficiálním vyšetřováním a pravděpodobně ho k tomu vede i to, že má o Catherine i mimopracovní zá­jem.

  Sezóny 1
  2012 - 2013
 • Gabe Lowan

  Gabe Lowan

  Gabriel Lowan, kterému nikdo neřekne jinak než Gabe, se v seriálu objeví asi v půlce první řady, jako státní návladní, který se objeví na Catherinině okrsku, aby jim pomohl s lovem na tzv. Ochránce, neboli Vincenta. Zpočátku to vypadá, že Gabe je záporák a Catherine to ještě pořádně zavaří, ale postupem času se ukazuje, že, když byl malý, byl Gabe stejně jako Vincent objektem pokusů Muirfieldu.

  Sezóny 2
  2013 - 2014
 • Joe Bishop

  Joe Bishop

  Joe Bishop je šéfem newyorské poliicie a přímým nadřízeným Catherine, její parťačky a jejich dalších kolegů. Hodně důvěřuje úsudkům svých lidí, ale když je to potřeba, zakročí proti jejich přílišnému odklánění se od pravidel.

  Sezóny 2
  2012 - 2013
 • Heather Chandlerová

  Heather Chandlerová

  Heather je Catherinina mladší sestra, která s ní žije v jenom bytě. Když zemřela jejich matka Vanessa a Catherine začala být posedlá nalezením jejího vraha, Heather měla pocit, jako by ztratila i Catherine. Nyní spolu ale žijí a znovu si k sobě nacházejí cestu.

  Sezóny 4
  2012 - 2016

Seriál byl ukončen

Po čtyřech řadách byl seriál Beauty and the Beast ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama