Beauty and the Beast (Kráska a zvíře)
81/100 - 127×

Beauty and the Beast(Kráska a zvíře)

Návrat klasické pohádky v novém hávu – Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (Kristin Kreuk) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Romantický
hrají
Max Brown (Evan Marks), Kristin Kreuk (Catherine Chandlerová), Nicole Gale Anderson (Heather Chandlerová), Austin Basis (J.T. Forbes), Brian White (Joe Bishop), Nina Lisandrello (Tess Vargasová), Jay Ryan (Vincent Keller), Sendhil Ramamurthy (Gabe Lowan)

S01E09: Bridesmaid Up!

S01E09: Bridesmaid Up!

V devátém díle s názvem “Bridesmaid Up!“, “Vzhůru do družičkaření!“ se konečně dočkáme svatby Catherinina otce, ke které se schylovalo již od prvního dílu.

sk
13.12.2012
1 590 000
43 minut

Thomas Chandler a Brooke si konečně řeknou své “ano“ a Catherine jim na svatbě pronese dojemnou řeč.

Na začátku dílu nacházíme Cat snažící se předstírat, že je dokonalou dcerou a že je nadšená z celé té věci se svatbou. Ve skutečnosti je to ale pouze přetvářka, protože ji celá tahle akce decentně deprimuje. Jako by nestačilo, že si její otec bere ženu, kterou nemusí, ještě se musí vypořádávat s dotěrnými otázkami, proč nemá na svatbu doprovod, proč s nikým nechodí a musí odrážet pokusy přesadit ji ke stolu pro nezadané, což je v Americe tak trochu eufemismus pro stůl pro zoufalce.

Nakonec tyto otázky Cat zdeptají tak, že všem oznámí, že má přítele jménem Vincent Zalanski, který je lékař na pohotovosti žijící v Denveru, což spustí kolotoč událostí, který vyvrcholí tím, že Vincent přijde na svatbu Catherinina otce a dočkáme se pár zamilovaných okamžiků.

Tyto chvíle ovšem netrvají dlouho, protože se Cat při rozhovoru s Evanem náhodou dozví, že zkoumal Vincentovu DNA a zjistil, že stále mutuje a stává se víc zvířecí, což znamená, že Vincent přestává být člověkem.

Celý tenhle nepovedený večer završí to, že se Catherine pokusí zabít pachatelka z případu, který s Tess vyšetřují.

Citát z dílu – Catherinina řeč na svatbě:
„Zdravím. Pro ty, kdo mě neznají, jsem Catherine Chandlerová. Jsem dcera svého otce. Jeho nejstarší dcera. Tuhle řeč jsem si napsala asi před týdnem. Ale pohled na to, jak se na sebe táta s Brooke dívají, to shrnuje víc, než mohou tyto čtyři stránky.
Víte, zábavné je, že Brooke a můj táta spolu neměli být. Ne, je to pravda, víte? Pro začátek, jsou naprostými opaky. Nemluvě o tom, že ona fandí Mets, takže… Já nevím, jak se s tím vypořádávají.
A pak je tu ten věkový rozdíl. A hodně lidí by to drželo zpátky. Obzvlášť když vezmeme v úvahu všechno, čím jsme si prošli. Ne že být s Brooke by bylo riziko. To není. Ona… Ona je úžasná. Ale být v jakémkoli vztahu je riziko. Znamená to akceptovat to, že nejsou žádné záruky. Vždyť kdo ví, co přinese budoucnost a i tak do toho jít. Takže na mého tátu a na Brooke. Že do toho skočili. Vy jste inspirací. Obzvlášť pro mě.“ 

Hudba z epizody:
Silver Streets by BOY
Unstoppable (We Got That Feelin’) by Lexi Strate
Wherever You Will Go by Charlene Soraia
Feel by Stephanie Day
To Be Torn by Kyla La GrangeWe Got Heart by J Day

Foto: CWHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Seriál byl ukončen

Po čtyřech řadách byl seriál Beauty and the Beast ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Filtr seriálů
Reklama