Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Mohinder Suresh

Mohinder Suresh

Schopnost: původně žádná, později supersíla

Sezóny 5
2006 - 2015

Volume 1 – Genesis

Mohinder je doktor a vědec v oblasti genetiky, stejně jako jeho otec Chandra. Mohinder zasvětil svůj život hledáním výjimečných lidí. Když se spojí se Sylarem, mužem, který zabil jeho otce, nevědomky tohoto obávaného vraha seznamuje s dalšími výjimečnými lidmi, a Sylar tak získává více a více schopností. Po incidentu na Kirby Plaza začne Mohinder bydlet s Mattem Parkmanem a společně se starají o malou Molly Walkerovou.

Volume 2 – Generations

Mohindera naverbuje Společnost a on pro ni začne pracovat. I když Bob Bishop se zpočátku zdá jako darebák, Mohinder následně uvěří jeho úmyslům a zcela zapomene, proč pro Společnost začal pracovat – aby ji zničil zevnitř společně s Noahem Bennetem. Mohinder zjistí, že virus, jímž byla nakažena i jeho mladší sestra, stále existuje a jediný lék už není Mohinderova krev, ale ta Claiřina. Díky ní se Sylar uzdraví a Mohinder mu tak nechtěně pomůže znovuzískat jeho schopnosti.

Volume 3 – Villains

Mohinder vždycky toužil mít schopnost. Pomocí schopnosti Mayi vytvoří sérum, které dává lidem schopnosti. Sám si ho píchne, ale sérum bylo nestabilní, a Mohindera zcela mění v něco jiného. Mohinder je tak následně nucen spolupracovat s Arthurem Petrellim na zdokonalení séra. I když Peter většinu séra zničí, Mohinder se stačí vyléčit a získává schopnost – supersílu.

Volume 4 – Fugitives

Když vláda začala chytat výjimečné lidi, je Mohinder několikrát chycen. Při útěku z Budovy 26 narazí na staré otcovy spisy, kde se dozví, že existovalo místo Coyote Sands, kde byl i jeho otec, a tam přivedl potencionální výjimečné lidi, aby je testoval. Program byl uzavřen a široká veřejnost se nikdy nedozvěděla o tom, co se tam stalo. Mohinder si společně s ostatními Hrdiny uvědomuje, že vyvinutí lidé se musí dostat zpět do anonymity, aby je vláda přestala chytat.

Volume 5 – Redemption

Ve starých otcových spisech se Mohinder dozví o jistém Samuelu Sullivanovi, který dokáže být extrémně nebezpečný, když kolem sebe bude mít dostatek lidí se schopnostmi. Mohinder se vydává do Lunaparku varovat jeho bratra Josepha, ten ho ale uklidňuje, že má svého sourozence pod kontrolou. Mohinder je následně Samuelem zabit, protože pomatenému ďáblovi neřekl pravdu o jeho schopnosti. Mohinderova smrt ale nemá dlouhé trvání, protože Hiro Nakamura se vrací v čase, aby doktora zachránil. Společnými silami nyní mohli Samuela zastavit, Mohinder ale ví, že v Indii na něj čeká dívka, která ho miluje, a dává přednost ji a vrací se domů.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Takový průměr. V jednu chvíli takové zlatíčko, a pak šup dostanu facku a je na zabití. Takže jednu chvíli super v jednu chvíli mi vadil. :)

5.3.2021 | 18:28:28
Pepe891

U mňa dosť rozporuplná postava.Chvíľu som ho mal rád potom zase moc nie.....ale celkovo u mňa skončil ako priemerná postava.

20.5.2013 | 13:10:18
TONYNKO

Mohinder je OK. Akurat že som ho okrem Volume 3 nevidel ani raz poriadne použit schopnost.

17.10.2012 | 21:26:20

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama