Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Bob Bishop

Bob Bishop

Schopnost: alchymie

Sezóny 2
2007 - 2009

Volume 2 – Generations

Bob je jeden z mnoha zakladatelů Společnosti, který jí začné vést po smrti Daniela Lindermana. Do svého týmu naverbuje Mohindera Sureshe a pokusí se zlákat i ostatní. Jeho dcerou je Elle, na kterou je velice přísný a snaží se z ní vychovat agentku Společnosti. Bobova schopnost spočívá v tom, že dokáže věci proměnit na zlato. Bob často soupeří se svým bývalým kolegou Noahem a tento souboj úspěšně vyhraje a Noaha uvězní ve Společnosti.

Volume 3 – Villains

Sylar se vydává do Společnosti, protože ví, že uvnitř ní je spoustu výjimečných lidí zavřených ve vězení. A po všech těchto schopnostech Sylar touží. Jako první si ale vezme tu Bobovu. Bob umírá Sylarovo rukou a na jeho místa nastupuje Angela Petrelliová

Volume 4 – Fugitives

V roce 1961 jsou potencionální výjimeční lidé převezeni na místo zvané Coyote Sands. Zde nechybí ani Bob, který se tu seznámí například s Angelou a Lindermanem. Společně si odpřísáhnou věrnost, společně založí Společnost, která bude okolní svět chránit před nebezpečnými, výjimečnými lidmi. A takto zároveň zaručí anonymitu všem vyvinutým lidem.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Nesympaťák od prvního pohledu. A nelíbilo se mi jeho chování vůči jeho dceři.

5.3.2021 | 19:17:33
tom99

Řídil Společnost lépe než Linderman, ale nikdo jsem si ho moc neoblíbil…

webmaster, grafik
22.9.2015 | 16:58:01

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama