Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

S05E07: June 13th (Part 1)

S05E07: June 13th (Part 1)

Noah Bennet spojuje síly s Hirem a vrací se do 13. června 2014. V Odesse se rovněž setkáme s Mohinderem, kterému předá Angela hrozivou zprávu. V Japonsku Hachiro Otomo dělá překvapivý tah proti Hirovi. Luka a Joanne přicházejí do Odessy v domnění, že zde najdou lék pro nemocného syna.

29.10.2015
3 950 000
43 minut

Mohinder, Angela, Molly

Cestou na Summit v Odesse Angela vypátrá Mohindera Sureshe, genetického vědce, který ví o blížícím se konci světa. Dokonce vypracoval pro Ericu Kravidovou zprávu, která říká, že pouze výjimeční lidé mohou konec světa odvrátit. Angela Mohindera varuje, že Erica má s výjimečnými zcela jiné plány. Mohinder, který ví, kolikrát Angela v minulosti lhala, Angele nevěří a vydává se na Summit.

Na Summitu se Mohinder ještě potká s Molly Walkerovou, dívkou, kterou jakou malou pomáhal vychovávat. Poté se Mohinder vydává za Ericou, kde se dozví, že jeho projev byl Ericou zrušen. V tu chvíli si Mohinder uvědomí, že Angela celou dobu mluvila pravdu. Mohinder se snaží utéct, ale je zastaven Harrisem.

Hiro z přítomnosti, Noah z přítomnosti, Harris

Hiro a Noah se vrací do osudného dne – 13. června, kdy se má stát v Odesse teroristický útok. Zatímco Noah se pokusí zachránit Claire, Hiro zneškodní bomby. Hiro se vydává do garáží, kde narazí na Harrise a jeho klony ověšené bombami. Hirovi se podaří zachránit Mohindera Sureshe, ale ve chvíli, kdy může zneškodnit Harrisovy bomby, si to rozmyslí. Hiro totiž cestuje časem a zjistí, jaké následky by měly zneškodnění bomby. Když si Hiro uvědomuje, že by byly ještě horší, než jsou teď, nepodniká nic.

Noah se vydává do nemocnice, kde se hned dozvídá, že Claire zemřela při porodu dvou dětí. Nikdo neví, jak je to možné s její regenerační schopností. Do nemocnice rychle přispěchá Angela, která měla vizi, že Claiřiny děti jednou zachrání svět, ovšem budou mít v patách Ericu, která je bude chtít dostat. Noah tak vymýšlí geniální plán, kdy se rozhodne schovat děti v minulosti. Hiro s Angelou se tedy s dětmi vydávají do minulosti, Noah zůstává v nemocnici a pokusí se zabít Ericu.

Tommy

Když už Hiro s Angelou přenesl děti do dávné minulosti, změna se projevila i v současné minulosti a synovi Claire je tak nyní patnáct let. Tommy se ve skutečnosti jmenuje Nathan a třináctého června má narozeniny. Tommy své matce říká, že je připravený na vše, co přijde. Jeho otec ho naučil vše, co potřeboval vědět.

Hiro z minulosti, Hachiro Otomo

Hachiro Otomo navštěvuje Hira a informuje ho o vylepšeních ve hře Evernow. Hachiro rovněž Hira požádá, ať pomůže Erice vybudovat lepší svět a přenášet důležité věci do budoucnosti kvůli blížící se katastrofě. Hiro ovšem už časem cestovat nechce a odmítá pro Ericu pracovat. Hachiro se tak ujme náhradního plánu a přenese Hira do hry Evernow, kde ho uvězní.

Luke, Joanne

Dennis, syn Lukea a Joanne, je nemocný a nemůže vycházet na slunce. Luke věří, že výjimeční lidé jsou schopný výjimečných věcí a jeden z nich určitě dokáže Dennise vyléčit. Shromáždění vyvinutých v Odesse by mohlo být tou nejlepší šancí, kde najít toho správného člověka. Joanne je silně proti, ale nakonec s Lukem a Dennisem do Odessy odcestují. V nepravou chvíli na nepravém místě se nachází právě Dennis při výbuchu bomby. Luke a Joanne výbuch přežijí, ale jejich syn je nezvěstný.

Noah z minulosti, Erica, Caspar

Noah z minulosti doráží na summit v Odesse. Ze hry ho ovšem rychle vyřadí Erica, která se chce za každou cenu dostat ke Claire a jejím dětem. Za Noahem přichází Caspar Abraham, který má Noahovi vymazat paměť. Ten ovšem už nechce plnit Eričiny rozkazy a Noaha pouští z vězení. Oba spolu opouští Summit, ale jsou stále přítomni během výbuchu. Oba ho naštěstí přežijí.

Noah je ovšem zraněný a společně s Casparem a Molly, která také přežila, se vydají do nejbližší nemocnice. Zde Noah spatří, jak se v nemocnici nachází i jeho budoucí já. Noah se rozhodne své budoucí já sledovat a pokusí se ho zastavit, když Noah z budoucnosti bude chtít vystřelit po Erice…Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
karlospajdos

Super díl…

3.1.2016 | 23:02:35
Kothy

Nejlepsi dil! Konecne se vsechno vysvetlilo :)

2.11.2015 | 19:45:21
barahir

Zatím nejlepší epizoda z Reborn, tak snad se na téhle vlně povezeme i nadále. :-)

čestný člen redakce
1.11.2015 | 22:26:00
tomsn40

Fuck! Kdo je otec??? :D

1.11.2015 | 17:59:15
Smallville

Už jsem ztrácel trpělivost ale tenhle díl všechno vysvětlilo a série se mi začíná opravdu líbit

1.11.2015 | 14:33:58
dick.picard

Ano – i já mám pocit návratu ke starým dobrým Heroes – hodně zápletek dostává smysl a série se mi (až na jednu, dvě postavy) začíná moc líbit!

1.11.2015 | 10:27:07
Allien9

První skutečně dobrá epizoda. Návraty potěšily a série konečně začala dávat smysl. I když ta smrt Claire… Vysvětlení jsme se stejně nedočkali, tudíž se i nadále jedná o nesmysl. ;-)

Allien9
1.11.2015 | 3:02:45
galactus159

Kdo je otec? Kde a kdo je dcera? :D počkat dcera bude asi ta blondýnka v kožichu že? :D

31.10.2015 | 18:16:07
Tralali

Kdo je otec? :D

31.10.2015 | 16:13:35
tom99

Je vidět, že tentokrát má Kring vše promyšlené do puntíku. Naprosto pecka!

webmaster, grafik
31.10.2015 | 3:53:54
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama