Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

S05E08: June 13th (Part 2)

S05E08: June 13th (Part 2)

Hiro a Angela vymýšlí postup k zastavení Ericy, který by mohl změnit osud lidstva. V Odesse si Luke a Joanne uvědomují svou misi po ztrátě syna. Mezitím se Noah setká s Mattem Parkmanem, v Japonsku se vysvětlí původ Miko. Úspěchy Carlose v armádě jsou konečně odhaleny.

5.11.2015
3 970 000
43 minut

Luke a Joanne

Luke s Joannou v troskách nacházejí mrtvého Dennise. Oba jsou jeho smrtí zdrcení a vrací se do hotelu. Tam za nimi přichází jeden výjimečný, kterého zachránil Luke, a děkuje za záchranu. Joanne dostane vztek, že Luke prioritně nehledal v ruinách Dennise, ale pomohl cizímu chlapovi. Začne ze všeho obviňovat výjimečné a muže zabije. Když se jí Luke zeptá, zda je v pořádku, Joanne se směje a odpoví, že je jí skvěle. Luke svou ženu naprosto nepoznává.

Carlos

Carlos, jakožto člen armády, se musí vyzpovídat, co se stalo v Afgánistánu jeho kolegům, kteří zemřeli během jedné vojenské akce. Pravda je taková, že Carlos se zbaběle schovával a bál se vydat do útoku. Svým nadřízeným se ovšem nechce pochlubit svou zbabělostí a vinu na sebe bere jeho kolegyně Farah. Za tou následně Carlos přichází, děkuje ji a políbí ji. Ta ovšem nechce mít s Carlosem nic společného a odchází.

Miko, Hachiro

Erica, která má nyní v plné moci Hira a jeho schopnost, už nyní nepotřebuje Hachira a propouští ho. Zároveň posílá Harrise, aby se o něj postaral. Hachiro ví, že ho Erica pouze využila a že uvěznil pána času bezdůvodně ve počítačové hře, ke které nyní nemá pořádně přístup. Hachiro tedy pomocí své schopnosti vytvoří dívku, jejímž úkolem bude vysvobodit pána času.

Dívka shodou okolností vypadá stejně jako dcera, kterou Hachiro ztratil. Miko si tak skutečně myslí, že je člověk a že je dcerou Hachira. Když Harris dorazí za Hachirem, Hachiro se rozloučí s Miko a navždy odchází. Ještě jí stačí říct, že meč je klíč ke všemu.

Noah z přítomnosti, Noah z minulosti, Caspar

Noah z přítomnosti se pokouší zabít Ericu, aby předešel všem zlým událostem. Zastaví ho Noah z minulosti. Erica je tak pouze postřelena do nohy a dostane se do bezpečí. Noah z přítomnosti svému minulému já vysvětluje, co se stalo Claire, jakou úlohu ve všem budou hrát její děti a zasvěcuje ho do svého geniálního plánu. Noah se tak snaží dát minulost do pořádku, aby vypadala přesně tak, jak ji zná on. Noah proto povolává Caspara, aby vymazal Noahovi z minulosti vzpomínky, ale v nevhodnou dobu je Noah z minulosti chycen Harrisem.

Matt, Harris

Harris odvleče Noaha z minulosti do místnosti, kde ho chce vyslechnout Matt Parkman. Matt pracuje rovněž pro Ericu, protože zařídila jeho rodině bezpečí. Když se Matt pokouší přečíst Noahovi myšlenky, Caspar mu nenápadně pošle minci, které se Noah dotkne, a najednou si na nic nepamatuje. Následně Caspar praští Harrise do hlavy a nyní je pouze na Mattovi, jak se rozhodne – buď zabije Noaha s Casparem, nebo je pustí. Matt se nakonec rozhodne jako hrdina a oba nechává jít.

Erica, Quentin

Quentin doráží do nemocnice a hledá Phoebe. Narazí ovšem na Ericu, kterou postřelil Noah. V původní časové linii k této události nikdy nedošlo, protože tehdy Ericu nikdo nepostřelil. Zde tedy nastává motýlí efekt a Erica nabízí Quentovi, že mu vydá sestru, když jí pomůže zachránit život. Quentin souhlasí a zajistí Erice lékařskou péči. Následně se Quentin shledává s Phoebe, která ho přesvědčí o dobrých úmyslech Ericy.

Angela, Hiro, Molly

Angela a Hiro vzali malého Nathana a Malinu do roku 1999, kde postupem času mají dospět a v roce 2015 mají být připraveni zachránit svět. Noah ví, že nyní je rok 2014 a děti už budou poměrně dospělé. Společně s Molly se tedy Noah vydává navštívit Nathana, který žije s jeho nevlastní matkou Anne a zestárlým Hirem, který v minulosti zůstal z toho důvodu, protože se přišlo na to, že Tommyho skutečná schopnost je trvalé odebírání schopností. Jakmile se jako malý Tommy Hira dotkl, navždy mu sebral jeho schopnost. Hiro se tak nemohl vrátit zpět do doby, ze které přišel.

Tommy tak poprvé poznává svého dědečka Noaha. Noah před pár hodinami viděl Tommyho jako malého kluka, nyní ho vidí téměř jako dospělého chlapce. Společně se všichni vydávají za Angelou, která rovněž v minulosti zestárla a dává pozor na Malinu. Jelikož už je ale stará, na Malinu nyní bude dohlížet Farah, zatímco Caspar se bude starat o Tommyho.

Tommy, Malina

Tommy se chce poznat s Malinou, Angela to ovšem nedovoluje – je důležité, aby se děti potkali až v roce 2015 při záchraně světa. Noahovo mise v minulosti je nyní úspěšná a je načase, aby se vrátil domů. Tommy, který nyní má Hirovu schopnost, ho tam přemístí.

Zároveň ovšem Harris Noaha sledoval a ví o to Tommym. Tommy bere Caspara a Anne pryč, zatímco Hiro bez schopností zůstává. Loučí se s Tommym a vydává se vstříc svému osudu a vrhne se po Harrisovi. Je nyní důležité, aby si Tommy nic nepamatoval, dokud nepřijde správný čas, Caspar mu proto odebere vzpomínky.

Přítomnost

Noah se vrací do přítomnosti, kde na něj čeká Quentin. Zpočátku nechápe, že znovu žije, pak si ale uvědomuje, že střelením Ericy zřejmě vše změnil. Noah vypráví Quentinovi o tom, co se stalo v minulosti, především o dětech Claire. Quentin, který nyní pracuje pro Ericu, jí okamžitě volá…Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
karlospajdos

Výborný,akorát se vždy pak ztrácim když machinujou s časem :D :D

3.1.2016 | 23:03:06
Allien9

Slabší než „June 13th (Part 1)“, ale i tak 100× lepší než většina série.

Allien9
10.11.2015 | 2:27:57
Kothy

Nemam slov, vazne masakr!

9.11.2015 | 16:03:45
téčko171

Kentáne, kurva!

webmaster
7.11.2015 | 14:52:20
Aprok

Já tam chci Petera nebo Sylera kua :(

7.11.2015 | 2:48:11
tom99

Nelíbí se mi, jak staré Hrdiny popravují jednoho po druhém. Navíc Tommyho schopnost je takový mix Peterovo a Arthurovo. Arthur kradl schopnosti natrvalo, ale mohl jich udržet hodně, Peter si schopnost pouze zkopíroval, ale dokázal udržet jednu. Epizoda to nebyla špatná, ale popřela spoustu toho, co jsme viděli v předchozích dílech. Ach ty motýlí efekty…

webmaster, grafik
7.11.2015 | 2:19:29
hpStoryteller

Tááák toto je čistý luxus :-D nie nadarmo su Heroes mojím oblubenym serialom:3

6.11.2015 | 19:53:47
jardinero89

Super :)

6.11.2015 | 18:52:16
davidovechkin

Nejlepší díl ze všech :) Konečně všechno má svůj smysl a zapadá to do sebe jako v první sérii :)

6.11.2015 | 17:09:08
Cajky21

yeah :D

6.11.2015 | 14:12:58
1

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama