Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

S05E06: Game Over

S05E06: Game Over

Noah Bennet bere věci do svých rukou, aby dostal potřebné odpovědi. Tommy se vydává s Emily na nečekanou cestu. Luke se vyrovnává se zjištěním, že se stal z lovce kořistí. Malina nalézá spojence. Miko se pokouší zachránit svého otce. Carlos se dozvídá, co se děje s výjimečnými.

22.10.2015
3 800 000
43 minut

Luke, Malina

Luke není spokojený se svým životem a nechce skončit tak, že bude celý život jako člověk se schopností utíkat. Rozhodne se tedy spáchat sebevraždu. Když se pokusí utopit, všimne si ho Malina a pomocí své schopnosti ho zachrání.

Luke poté Malině vysvětluje, proč se chtěl zabít. Potřeboval dostat nějaké znamení. Malina se zase Lukeovi svěří, že hledá jistého chlapce (v obálce od Farah byla jeho fotka), kterého musí najít. Tím chlapcem je Tommy, kterého shodou okolností Luke zná. Oba tak spojují síly a vyrážejí za Tommym.

Tommy, Emily

Tommy splňuje Emily sen a bere ji do Paříže. Tam je ale čekají potíže, když úřady zjistí, že Tommy je výjimečný. Tommy si stále láme hlavu s adopcí, proto ho Emily zavede na místo, kde by mohl získat odpovědi. V Paříži se totiž nachází pouliční knihkupectví se starými komiksy Devátého divu.

Zde Tommy najde číslo komiksu, které se snažil sehnat léta. Shodou okolností se jedná o komiks o něm samotném. Tommy tuší, že příběhy v komiksech jsou od muže, který uměl malovat budoucnost. Když se Tommy s Emily vrací z Paříže, háže svou adopci za hlavu, a poprvé se s Emily políbí.

Carlos, Dearing

Dearing bere Carlose na místo zvané Sunstone, kde jsou vězněni Otec Mauricio a José. Problém je v tom, že na místo se může dostat pouze výjimečný a to Carlos není. Dearing má ovšem řešení a dává Carlosovi lahvičku se zvláštní tekutinou, díky níž podvede scanovací testy. Když ale Carlos tekutinu vypije, začne mu téct krev a zhroutí se. Dearing ho znovu podvedl.

Taylor, Erica

Taylor se vydává hledat Francise, ale nikde ho nemůže v Renautas najít. Zároveň zjišťuje, že je s ním těhotná, což úplně mění situaci a Taylor chce Francise získat zpět co nejrychleji. Žádá o pomoc Hero Truthera, záhadného člověka, který zastává práva výjimečných. Video s prosbou o pomoc nahrává na jeho internetovou stránku.

Erica si brzy všimne, že Taylor chce spolupracovat s výjimečnými, a ztráta dcery ji láme srdce. Navíc se ji pomalu hroutí plány – Harris je uvězněný Noahem, Miko je někde v Coloradu a hledá meč, a Noah se pokouší zachránit Hira Nakamuru, cestovatele časem.

Miko a Ren

Miko se s ukořistěným mečem vrací do hry a setkává se tam se svým otcem. Ten ji říká, že nepotřebuje zachránit, ale chce po Miko, aby zachránila někoho jiného – Hira Nakamuru, pána prostoru a času, který je uvězněný ve hře. Miko se s pomocí Rena dostává do posledního levelu hry a společně zlikvidují strážce budovy, kde je Hiro uvězněný.

Následně se Miko a Ren shledávají s Noahem a Quentinem. Oba si uvědomí, že mají stejný cíl – zachránit Hira Nakamuru. Stávají se tak spojenci. Zatímco Miko se vydává opět do hry Hira zachránit, Ren pomáhá Noahovi s ochrankou v Renautas.

Noah, Quentin, Harris

Noah s Quentinem berou Harrise jako rukojmí do Renautas. Pomocí něj se dostanou až do přísně střežené laboratoře, kde se dozvídají, že Hiro je uvězněný ve hře, která mu znemožňuje teleportaci pryč. Harris ve ve vhodné chvíli dokáže Noahovi uprchnout a brzo se vrací za nimi i s posilou – Phoebe Frady.

Quentin se snaží své sestře rozmluvit její chování, ta ale neposlouchá a svého bratra dokonce zabije. Noah Phoebe omráčí, což způsobí výpadek její schopností a možnost Miko vrátit se opět do hry. Miko v posledním levelu poráží sebe samotnou a zachraňuje Hira. Ten se vrací na scénu ve správný čas a zachrání Noaha před smrtelnou kulkou od Harrise.

Noah Hira prosí, ať se společně vrátí do minulosti a napraví ji. Hiro si je ale vědom, že měnění minulosti vždy s sebou přináší nové oběti díky vyvolanému motýlímu efektu. Nakonec ale Noah Hira přemluví a oba se vracejí do 13. června. Do dne, kdy zemřela Claire a v Odesse se stal teroristický útok…Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
karlospajdos

Jak je tam Hiro tak to má hned lepší grády. Super díl

3.1.2016 | 21:28:52
awacs

Jo jo jo! :D

28.10.2015 | 23:18:03
DeLeTe

Zatím nejlepší epizoda :D

25.10.2015 | 17:58:37
Kothy

Hiro je konecne zpatky!

25.10.2015 | 16:04:55
Lucifrid

Naprostá paráda!

webmaster
25.10.2015 | 1:39:41
tom99

Epizoda, která se s ničím nepárala, u Noaha a Miko to bylo super. A Hiro je konečně zpět!

webmaster, grafik
24.10.2015 | 18:29:12
Romix01

Konečně! :)

24.10.2015 | 2:35:18
Aprok

Hodně dobrej díl :)

23.10.2015 | 23:39:05
Blaze

Tak to bylo něco a trailer na další epizodu taky vypadá dobře.

23.10.2015 | 12:17:20
Big_Boss

Finally !

23.10.2015 | 9:44:37
1

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama